Halden IL

Halden IL

Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Thu 26 Nov
kl 17:00 - 20:00
Halden IL håndballgruppa
Halden IL  
Wed 2 Dec
kl 17:00 - 21:00
Styremøte Østfold friidrettskretts
Halden IL  
Thu 3 Dec
kl 17:00 - 20:00
HIL håndballgruppa
Halden IL  
Mon 7 Dec
kl 18:00 - 21:00
Styret i HIL
Halden IL   styremøte
Thu 10 Dec
kl 16:00 - 21:00
Grete Roede kurs
Halden IL  
Thu 17 Dec
kl 17:00 - 20:00
HIL håndballgruppa
Halden IL  
Fri 7 May 2021
kl 13:00 - 20:00
Konfirmasjon
Halden IL  
Sat 8 May 2021
kl 10:00 - 21:00
Konfirmasjon
Halden IL  
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Fri 20 Nov
kl 15:00 - 15:00
Hovsveien FUS barnehage as AVLYST
Halden IL  
julebord   Les mer  
Thu 19 Nov
kl 17:00 - 20:00
Halden IL håndball
Halden IL  
  Les mer  
Thu 12 Nov
kl 16:00 - 22:00
Grete Roede kurs
Halden IL  
  Les mer  
Sat 7 Nov
kl 14:00 - 22:00
Kvinnekveld AVLYST
Halden IL  
Safia Abdi Haase   Les mer  
Thu 5 Nov
kl 17:00 - 20:00
HIL håndball
Halden IL  
  Les mer  
Thu 29 Oct
kl 16:00 - 22:00
Grete Roede kurs
Halden IL  
  Les mer  
Thu 22 Oct
kl 15:00 - 21:00
Grete Roede kurs
Halden IL  
  Les mer  
Thu 15 Oct
kl 15:00 - 21:00
Grete Roede kurs
Halden IL  
  Les mer  
Thu 1 Oct
kl 15:00 - 21:00
Grete Roede kurs
Halden IL  
  Les mer  
Thu 17 Sep
kl 15:00 - 21:00
Grete Roede kurs
Halden IL  
  Les mer  
Thu 3 Sep
kl 15:00 - 21:00
Grete Roede kurs
Halden IL  
  Les mer  
Fri 19 Jun
kl 12:00 - 00:00
HIL huset opptatt
Halden IL  
LENE BERGSTRØM   Les mer  
Sun 7 Jun
kl 10:00 - 14:00
HIL huset opptatt
Halden IL  
UTDELING MEDALJER HALDEN BYLØP VIRTUELT   Les mer  
Powered by: Bloc