Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Fri 17 Sep
kl 13:00 - 20:00
Konfirmasjon
Halden IL  
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Thu 11 Mar
kl 14:00 - 21:00
Grete Roede kurs AVLYST
Halden IL  
Oppstart   Les mer  
Thu 17 Dec 2020
kl 17:00 - 20:00
HIL håndballgruppa
Halden IL  
  Les mer  
Thu 10 Dec 2020
kl 16:00 - 21:00
Grete Roede kurs
Halden IL  
  Les mer  
Mon 7 Dec 2020
kl 18:00 - 21:00
Styret i HIL
Halden IL  
styremøte   Les mer  
Thu 3 Dec 2020
kl 17:00 - 20:00
HIL håndballgruppa
Halden IL  
  Les mer  
Wed 2 Dec 2020
kl 17:00 - 21:00
Styremøte Østfold friidrettskretts
Halden IL  
  Les mer  
Thu 26 Nov 2020
kl 17:00 - 20:00
Halden IL håndballgruppa
Halden IL  
  Les mer  
Fri 20 Nov 2020
kl 15:00 - 15:00
Hovsveien FUS barnehage as AVLYST
Halden IL  
julebord   Les mer  
Thu 19 Nov 2020
kl 17:00 - 20:00
Halden IL håndball
Halden IL  
  Les mer  
Thu 12 Nov 2020
kl 16:00 - 22:00
Grete Roede kurs
Halden IL  
  Les mer  
Sat 7 Nov 2020
kl 14:00 - 22:00
Kvinnekveld AVLYST
Halden IL  
Safia Abdi Haase   Les mer  
Thu 5 Nov 2020
kl 17:00 - 20:00
HIL håndball
Halden IL  
  Les mer  
Thu 29 Oct 2020
kl 16:00 - 22:00
Grete Roede kurs
Halden IL  
  Les mer  
Thu 22 Oct 2020
kl 15:00 - 21:00
Grete Roede kurs
Halden IL  
  Les mer  
Levert av IdrettenOnline