2018


Salmingkarusellen 2018 

Halden 12 juni


Fredrikstad IF

2006 Fredrikstad IF 2,38,10
Quinty Frenay 2006 Halden IL 2,29,37
     



SIL  22 mai

 

Edvardt Rødsmoen  60 m 11,34, høyde  0,80, liten ball18,95,

Petter Laupsa-Skjerva 60 m 11,53, liten ball 7,53,

Jonathan Økern-Klevmo 60 m  14,15, litenball 10,07,

Mathias Møller Nakken 400 m  1,29,74, 60 m 10,59, Høyde  0,90 og Sleng ball 13,34

Deniz Ayub  400 m, 1,47,79, 60 m 12,65, høyde 0,90, liten ball 12,3

Thea Kvalheim 400 m  1,29,10 400 m, 60 m 10,95, spyd 13,15, tresteg 6,89,

Mia Tofte-Sørensen 60 m 11,22,  spyd 5,87, tresteg 5,70

Synnøve Gilstedt Hundven 400 m  1,19,65, 60 m 9,62, spyd 18,60, tresteg 8,24

Jenny Viktoria Hammer 400 m  1,59,56, 60m 12,92, høyde 0,80, slengball 7,16

Signe Therese Kvalheim 400 m  1,30,96, 60 m 10,90, høyde 0,80, slengball 12,44

Maja Mathilda Mellemseter 400 m  1,38,06, 60 m 11,44, høyde 0,85 , slengball 9,40

Kristine H 400 m 1,48,34, 60 m 12,48, slengball 6 ,00

Ingrid Mjølnerød 400 m 1,36,03,  60 m 11,69, høyde 0,85, liten ball 15,12


FIF 29 mai

Marcus Mellemseter Terrengløp 1.48.75 terrengløp

Oscar Beyer-Olsen Høyde 1,10, slengball 9,98, terrengløp 1,54,47

Jenny Høg Karlsen 60 m 11,17, kule 5,64, lengde 2.19, høyde  85, slengball 8,25, terrengløp 2,29,89                   

Signe Therese Kvalheim Høyde  0,80 cm,  slengball 11,97, terrengløp 1,49,16

Maja Mathilda Mellemseter Høyde 0,80, slengball 9,82, terrengløp 1,49,56 



Fredriksten stafetten: 


Barneskolen (12 etapper)

Rank Bib Name Nat Club Category Time After






1 20 Os 1 NOR 5-7 klasse 5:36 0:00

2 19 Låby 1 NOR 5-7 klasse 5:41 0:04

3 22 Hjortsberg 1 NOR 5-7 klasse 5:45 0:08

4 23 Gimle 1 NOR 5-7 klasse 5:47 0:11

5 26 Tistedal 1 NOR 5-7 klasse 5:50 0:13

6 21 Idd 1 NOR 5-7 klasse 5:52 0:15

7 27 Berg 1 NOR 5-7 klasse 5:55 0:19

8 24 Folkevang 1 NOR 5-7 klasse 5:58 0:22

9 10 Os 2 NOR 5-7 klasse 6:02 0:26

10 13 Gimle 2 NOR 5-7 klasse 6:03 0:26

11 9 Berg 2 NOR 5-7 klasse 6:03 0:26

12 16 Hjortsberg 2 NOR 5-7 klasse 6:03 0:27

13 25 Aremark 1 NOR 5-7 klasse 6:04 0:28

14 15 Folkvang 2 NOR 5-7 klasse 6:05 0:29

15 12 Låby 2 NOR 5-7 klasse 6:06 0:30

16 18 Prestebakke 1 NOR 5-7 klasse 6:13 0:37

17 11 Hjortsberg 3 NOR 5-7 klasse 6:16 0:39

17 17 Idd 2 NOR 5-7 klasse 6:16 0:39

19 14 Tistedal 2 NOR 5-7 klasse 6:24 0:48

20 7 Låby 3 NOR 5-7 klasse 6:25 0:48

21 4 Folkvang 3 NOR 5-7 klasse 6:29 0:53

22 8 Gimle 3 NOR 5-7 klasse 6:40 1:03

23 5 Idd 3 NOR 5-7 klasse 6:41 1:05

24 2 Hjortsberg 5 NOR 5-7 klasse 6:42 1:06

25 6 Hjortsberg 4 NOR 5-7 klasse 6:48 1:12

26 3 Gimle 4 NOR 5-7 klasse 7:00 1:24




Ungdomskolen (12 etapper)

Rank Bib Name Nat Club Category Time After






1 41 Rødsberg 1 NOR 8-10 klasse 4:58 0:00

2 39 Risum 1 NOR 8-10 klasse 4:59 0:01

3 36 Strupe 1 NOR 8-10 klasse 5:00 0:02

4 38 Aremark 1 NOR 8-10 klasse 5:01 0:02

5 42 Rødsberg 2 NOR 8-10 klasse 5:13 0:15

6 37 Strupe 2 NOR 8-10 klasse 5:17 0:19

7 40 Risum 2 NOR 8-10 klasse 5:21 0:22




Ansatte (6 etapper)

Rank Bib Name Nat Club Category Time After






1 31 Strupe 1 NOR M/K ansatte 2:24 0:00

2 32 Gimle 1 NOR M/K ansatte 2:40 0:15

3 35 Risum 1 NOR M/K ansatte 2:41 0:17

4 29 Os 1 NOR M/K ansatte 2:43 0:18

5 28 Hjortsberg 1 NOR M/K ansatte 2:45 0:20

6 33 Rødsberg 1 NOR M/K ansatte 2:47 0:23

7 30 Låby 1 NOR M/K ansatte 3:17 0:53

8 34 Rødsberg 2 NOR M/K ansatte 0:00 2:24


30.05.2018 20:








2017

Velkommen

Dette er en side med resultater fra stevner som HIL medlemmer har vært med på.

Arrangementer

Ingen fremtidige arrangementer ble funnet.
Powered by: Bloc