2018


Salmingkarusellen 2018 

Halden 12 juni


Fredrikstad IF

2006 Fredrikstad IF 2,38,10
Quinty Frenay 2006 Halden IL 2,29,37
     



SIL  22 mai

 

Edvardt Rødsmoen  60 m 11,34, høyde  0,80, liten ball18,95,

Petter Laupsa-Skjerva 60 m 11,53, liten ball 7,53,

Jonathan Økern-Klevmo 60 m  14,15, litenball 10,07,

Mathias Møller Nakken 400 m  1,29,74, 60 m 10,59, Høyde  0,90 og Sleng ball 13,34

Deniz Ayub  400 m, 1,47,79, 60 m 12,65, høyde 0,90, liten ball 12,3

Thea Kvalheim 400 m  1,29,10 400 m, 60 m 10,95, spyd 13,15, tresteg 6,89,

Mia Tofte-Sørensen 60 m 11,22,  spyd 5,87, tresteg 5,70

Synnøve Gilstedt Hundven 400 m  1,19,65, 60 m 9,62, spyd 18,60, tresteg 8,24

Jenny Viktoria Hammer 400 m  1,59,56, 60m 12,92, høyde 0,80, slengball 7,16

Signe Therese Kvalheim 400 m  1,30,96, 60 m 10,90, høyde 0,80, slengball 12,44

Maja Mathilda Mellemseter 400 m  1,38,06, 60 m 11,44, høyde 0,85 , slengball 9,40

Kristine H 400 m 1,48,34, 60 m 12,48, slengball 6 ,00

Ingrid Mjølnerød 400 m 1,36,03,  60 m 11,69, høyde 0,85, liten ball 15,12


FIF 29 mai

Marcus Mellemseter Terrengløp 1.48.75 terrengløp

Oscar Beyer-Olsen Høyde 1,10, slengball 9,98, terrengløp 1,54,47

Jenny Høg Karlsen 60 m 11,17, kule 5,64, lengde 2.19, høyde  85, slengball 8,25, terrengløp 2,29,89                   

Signe Therese Kvalheim Høyde  0,80 cm,  slengball 11,97, terrengløp 1,49,16

Maja Mathilda Mellemseter Høyde 0,80, slengball 9,82, terrengløp 1,49,56 



Fredriksten stafetten: 


Barneskolen (12 etapper)

Rank Bib Name Nat Club Category Time After






1 20 Os 1 NOR 5-7 klasse 5:36 0:00

2 19 Låby 1 NOR 5-7 klasse 5:41 0:04

3 22 Hjortsberg 1 NOR 5-7 klasse 5:45 0:08

4 23 Gimle 1 NOR 5-7 klasse 5:47 0:11

5 26 Tistedal 1 NOR 5-7 klasse 5:50 0:13

6 21 Idd 1 NOR 5-7 klasse 5:52 0:15

7 27 Berg 1 NOR 5-7 klasse 5:55 0:19

8 24 Folkevang 1 NOR 5-7 klasse 5:58 0:22

9 10 Os 2 NOR 5-7 klasse 6:02 0:26

10 13 Gimle 2 NOR 5-7 klasse 6:03 0:26

11 9 Berg 2 NOR 5-7 klasse 6:03 0:26

12 16 Hjortsberg 2 NOR 5-7 klasse 6:03 0:27

13 25 Aremark 1 NOR 5-7 klasse 6:04 0:28

14 15 Folkvang 2 NOR 5-7 klasse 6:05 0:29

15 12 Låby 2 NOR 5-7 klasse 6:06 0:30

16 18 Prestebakke 1 NOR 5-7 klasse 6:13 0:37

17 11 Hjortsberg 3 NOR 5-7 klasse 6:16 0:39

17 17 Idd 2 NOR 5-7 klasse 6:16 0:39

19 14 Tistedal 2 NOR 5-7 klasse 6:24 0:48

20 7 Låby 3 NOR 5-7 klasse 6:25 0:48

21 4 Folkvang 3 NOR 5-7 klasse 6:29 0:53

22 8 Gimle 3 NOR 5-7 klasse 6:40 1:03

23 5 Idd 3 NOR 5-7 klasse 6:41 1:05

24 2 Hjortsberg 5 NOR 5-7 klasse 6:42 1:06

25 6 Hjortsberg 4 NOR 5-7 klasse 6:48 1:12

26 3 Gimle 4 NOR 5-7 klasse 7:00 1:24




Ungdomskolen (12 etapper)

Rank Bib Name Nat Club Category Time After






1 41 Rødsberg 1 NOR 8-10 klasse 4:58 0:00

2 39 Risum 1 NOR 8-10 klasse 4:59 0:01

3 36 Strupe 1 NOR 8-10 klasse 5:00 0:02

4 38 Aremark 1 NOR 8-10 klasse 5:01 0:02

5 42 Rødsberg 2 NOR 8-10 klasse 5:13 0:15

6 37 Strupe 2 NOR 8-10 klasse 5:17 0:19

7 40 Risum 2 NOR 8-10 klasse 5:21 0:22




Ansatte (6 etapper)

Rank Bib Name Nat Club Category Time After






1 31 Strupe 1 NOR M/K ansatte 2:24 0:00

2 32 Gimle 1 NOR M/K ansatte 2:40 0:15

3 35 Risum 1 NOR M/K ansatte 2:41 0:17

4 29 Os 1 NOR M/K ansatte 2:43 0:18

5 28 Hjortsberg 1 NOR M/K ansatte 2:45 0:20

6 33 Rødsberg 1 NOR M/K ansatte 2:47 0:23

7 30 Låby 1 NOR M/K ansatte 3:17 0:53

8 34 Rødsberg 2 NOR M/K ansatte 0:00 2:24


30.05.2018 20:








2017

Stevne:Klubbmesterskap


Stevnested:Halden Stadion


Stevnedato:23.09.2018


ArrangørHalden IL



Kontaktperson:Lene Bergstrøm


Telefon:




Epost:lene.bergstrom@halden.kommune.no
Utendørs:Y



Kommentar:Været var bra, sol og 17 grader













Resultatliste:23.09.2018









J-8 og J-960m



Heat:1Vind:-1,3

1Tindra M. Olsen2010Halden IL12,46
2Kristine Gilstedt Hundven2010Halden IL12.00
3Signe Kvalheim2010Halden IL11,29
4Hanna Glinski2009Halden IL12,40
5Jenny V. Hammer2010Halden IL12,15
6Celine Berger2009Halden IL12,37






J-7
Heat:2Vind:-0,8

1Lily Rekdahl Tegner2011Halden IL12,09
2Tilje Gresvik2011Halden IL12,66
3Johanna Dahl-Nielsen2011Halden IL11,99
4
5






J-10 og J-11
Heat:3Vind:+0,2

1Deniz Ayub2008Halden IL11,8
2Mathilde Dahl-Nielsen2008Halden IL10,35
3Mia Tofte-Sørensen2007Halden IL10,33
4
5
6






J-12 og J-13



Heat:4Vind:-0,7

1Synnøve Gilstedt Hundven2006Halden IL9,29
2Quinty D. Frenay2006Halden IL11,62
3Helle Kvalheim2005Halden IL9,86
4Veni Dahl-Bruheim2005Halden IL9,30
5Saga Elnæs2005Halden IL10,01
6






G-8 og G9
Heat:5Vind:-2,0

1Viktor Flinth Westby2010Halden IL11,95
2Oscar Beyer-Olsen2009Halden IL11,81
3Leander Lærum2009Halden IL10,70
4
5
6


G-10 og G-11



Heat:6Vind:-1,1

1Petter Laupsa-Skjerva2008Halden IL11,39
2Edvardt Rødsmoen2008Halden IL11,52
3Jonathan Økern-Klevmo2008Halden IL14,11
4Timur Ayub2007Halden IL10,68
5Isaac Ndombe2007Halden IL10,63
6






G-12, G-13 og G-14
Heat:7Vind:+0,3

1Stein Steinaa2006Halden IL10,04
2William Bøhn-Bryntesen2006Halden IL10,08
3Lion Frenay2005Halden IL8,90
4Stian Laupsa-Skjerva2004Halden IL8,63
5Aksel Eriksen2005Halden IL8,97






J-13 og J-14
Heat:8Vind:-2,2

1Taran Markussen2005Halden IL10,4
2Ida Breigan2004Fredrikstad IF8,24
32008Spydeberg IL11,67
4Noah A. Fjeldberg2008Sarpsborg IL10,95
5Jarle Nagel Alne2008Sarpsborg IL11,56
6Torstein Kopperud2008Bamse FIL11,43






J-14, G-19 og MS100m



Heat:1Vind:-2,2

1Mohammed SemmamiHalden ILDNS
2Amaru Wijman1999Halden IL12,96
3Ida Breigan2004Fredrikstad IF12,92
4
5






G/J-8-10600m
Heat:1Vind:

1Viktor Flinth Westby2010Halden IL2,52,19
2Oscar Beyer-Olsen2009Halden IL2,37,20
3Signe Kvalheim2010Halden IL2,37,94
4Oline Svendsen2008Halden IL2,53,44
5Mathilde Dahl-Nielsen2008Halden IL2,43,67

G/J-11-14



Heat:2

1Thea Kvalheim2007Halden IL2,36,86
2Mia Tofte-Sørensen2007Halden IL2,40,17
1Synnøve G. Hundven2006Halden IL2,16,10
2Quinty Frenay2006Halden IL2,23,84
1Leah N. Strand2005Fredrikstad IF1,51,11
1Isaac Ndombe2007Halden IL2,30,64
1Stein Steinaa2006Halden IL2,09,56
2William Bøhn-Bryntesen2006Halden IL2,15,34
1Lion Frenay2005Halden IL1,41,55
2Aksel Eriksen2005Halden IL2,26,86

G-15,G17,G19, KS800m
Heat:3
1Milan frenay2003Halden IL2,08,62P.B.
2Andreas Halvorsen2003IL Tyrving2,11,33
1Jonathan Breda2001Halden IL2,16,17
1Amaru Wijman1999Halden IL2,06,67
1Tessa Frenay1996Halden IL2,08,62P.B.

G15Lengde



1Milan Frenay2003Halden IL4,29-0,1
G19Lengde
1Amaru Wijman1999Halden IL5,360,1
KSLengde
1Tessa Frenay1996Halden IL3,560,1






J-7Høyde



Lily R. Tegner2011Halden IL0,70
Tilje Gresvik2011Halden IL0,80
Johanna dahl-Nielsen2011Halden IL0,80

J-8Høyde
Tindra W. Olsen2010Halden IL0,80
Kristine G. Hundven2010Halden IL0,70
Signe Kvalheim2010Halden IL1,00

Jenny V. Hammer2010Halden IL0,90



J-9Høyde



Celine Berger2009Halden IL0,70

J-10Høyde



Deniz Ayub2008Halden IL0,95
Oline Svendsen2008Halden IL0,90
Mathilde Dahl-Nielsen2008Halden IL1,10

J-11Høyde



Mia Tofte-Sørensen2007Halden IL1,05
Thea kvalheim2007Halden IL1,10

J-12Høyde



1Synnøve G. hundven2006Halden IL1,30

J-13Høyde



1Helle Kvalheim2005Halden IL1,30
2Saga Elnæs2005Halden IL1,30
3Taran Markussen2005Halden IL1,10

J-14Høyde
1Ida Breigan2004Fredrikstad IF1,55P.B.

G-9Høyde



Oscar Beyer-Olsen2009Halden IL1,00
Leander Lærum2009Halden IL1,00

G-10Høyde



Petter Laupsa-Skjerva2008Halden IL0,00
Edvardt Rødsmoen2008Halden IL0,95

Jonathan Økern-Klevmo2008Halden IL0,00






G-11Høyde




Timur Ayub2007Halden IL1,15

Isaac Ndombe2007Halden IL1,15






G-12Høyde



1William Bøhn-Bryntesen2006Halden IL1,05


G-13Høyde



1Lion frenay2005Halden IL1,45P.B.
2Aksel Eriksen2005Halden IL1,45

G-14Høyde



1Tommi Pasanen2004Halden IL1,60P.B.
2Stian laupsa-Skjerva2004Halden IL1,40




G-15Kule 4,0kg



1Milan Frenay2003Halden IL7,59

KSKule 4,0kg



1Julie Elders1994Halden IL9,05
2Josefine Elders1998Halden IL8,95
3Tessa Frenay1996Halden IL6,51
2008FIL Bamse3,69
MSKule 7,26kg


1Christer B. Stenersrød1991Halden IL12,06
MV55-59Kule 6kg


1Bjørn Arild Sande1961Aremark IF10,34






J-8Diskos 600g



Signe Kvalheim2010Halden IL11,04
Jenny V. Hammer2010Halden IL3,95

J-11Diskos 600g



Thea Kvalheim2007Halden IL13,57
Mia Tofte-Sørensen2007Halden IL12,80
J-13Diskos 600g



1Taran Markussen2005Halden IL20,48
2Helle Kvalheim2005Halden IL19,34






G-9Diskos 600g


Oscar Beyer-Olsen2009Halden IL10,75
G-10Diskos 600g



Jonathan Økern-Klevmo2008Halden IL7,55

G-13Diskos 750g



1Aksel Eriksen2005Halden IL24,51P.B.






G-14Diskos 1,0kg



1Stian Laupsa-Skjerva2004Halden IL20,19P.B.






KSDiskos 1,0kg



1Julie Elders1994Halden IL34,46
2Josefine Elders1998Halden IL29,08






MSDiskos 2,0kg



1Christer B. Stenersrød1991Halden IL35,27P.B.?






MV 55-59Diskos 1,5kg



1Bjørn Arild Sande1961Halden IL32,02


















J-11Spyd 400g



1Emma S. Klausen2007Sarpsborg IL20,17
2Frida Bjercke-Bjørnstad2007Sarpsborg IL17,18
3Thea Kvalheim2007Halden IL15,77
4Agatha G. Strøm2007Fredrikstad IF10,87
5Sharifah A. B. Tarig2007Fredrikstad IF10,68
6Johanna Solberg2007Fredrikstad IF7,53
7Malin D. Simensen2007Moss IL7,51
8Karmen Brinkmann2007Moss IL5,35
9Mia Tofte-Sørensen2007Halden IL3,20





J-7Liten ball


Lily Rekdahl Tegner2011Halden IL9,90
Tilje Gresvik2011Halden IL11,31
Johanna Dahl-Nielsen2011Halden IL8,60

J-8Liten ball



Tindra Olsen2010Halden IL4,48
Kristine Gilstedt Hundven2010Halden IL8,58
Signe Kvalheim2010Halden IL14,11
Jenny V. Hammer2010Halden IL9,78
J-9Liten ball


Hanna Glinski2009Halden IL9,13
Celine Berger2009Halden IL9,96






J-10Liten ball



Oline Svendsen2008Halden IL11,26
Deniz Ajub2008Halden IL19,16
Mathilde Dahl-Nielsen2008Halden IL11,43






J-11Liten ball



Mia Tofte-Sørensen2007Halden IL18,76
Thea Kvalheim2007Halden IL21,50

J-12Liten ball


1Synnøve Gilstedt Hundven2006Halden IL23,38
J-13Liten ball


1Helle Kvalheim2005Halden IL27,31
2Veni Dahl-Bruheim2005Halden IL24,98
3Saga Elnæs2005Halden IL17,14

G-8Liten ball



Viktor Flinth Westby2010Halden IL11,78






G-9Liten ball



Oscar Beyer-Olsen2009Halden IL17,94

G-10Liten ball



Petter Laupsa-Skjerva2008Halden IL4,58
Jonathan Økern-Klevmo2008Halden IL13,33

G-11Liten ball



Timur Ayub2007Halden IL30,22
Isaac Ndombe2007Halden IL0,00

G-12Liten ball



Stein Steinaa2006Halden IL29,00






J-8Spyd 400g



Kristine Gilstedt Hundven2010Halden IL6,03
Signe Kvalheim2010Halden IL10,79
Jenny V. Hammer2010Halden IL5,96

J-9Spyd 400g



Hanna Glinska2009Halden IL3,43

J-10Spyd 400g



Deniz Ajub2008Halden IL11,44

J-11Spyd 400g



Mia Tofte-Sørensen2007Halden IL12,55
Thea Kvalheim2007Halden IL12,46

J-12Spyd 400g



1Synnøve Gilstedt Hundven2006Halden IL15,60
2Quinty Frenay2006Halden IL8,63


J-13Spyd 400g



1Helle Kvalheim2005Halden IL16,52

G-9Spyd 400g



Oscar Beyer-Olsen2009Halden IL10,52

G-10Spyd 400g



Edvardt Rødsmoen2008Halden IL14,19


G-11Spyd 400g



1Timur Ajub2007Halden IL14,53
2Isaac Ndombe2007Halden IL14,45






G-12Spyd 400g



1Stein Steinaa2006Halden IL17,09

G-13Spyd 400g



1Lion Frenay2005Halden IL17,52

G-18Spyd 800g



1David Vorren2000Vadsø Atletklubb48,29
2Jonas Krøvel Velle2001Vadsø Atletklubb43,14


G-19Spyd 800g



1Amaru Wijman1999Halden IL29,00


MV 55-59Spyd 700g



1Bjørn Arild Sande1961Aremark IF30,34

Velkommen

Dette er en side med resultater fra stevner som HIL medlemmer har vært med på.

Arrangementer

Ingen fremtidige arrangementer ble funnet.
Levert av IdrettenOnline