RESULTAT Menn

Nr Fornavn Etternavn Klasse Klubb Tid

1 Antonio Martinez Perez H Halden SK 00:03:28

2 Miika Kirmula H Finland Orienteering-team 00:03:30

3 Otto Simosas H Finland Orienteering-team 00:03:38

4 Lars-Erik Nordby H Privat 00:03:49

5 Elias Kuukka H Finland Orienteering-team 00:03:51

6 Tobias Olsen H Privat 00:03:56

7 Olli Markus Taivainen H Finland Orienteering-team 00:03:56

8 Severi Kymalainen H Finland Orienteering-team 00:03:57

9 Olli Pekka Koistinen H Finland Orienteering-team 00:04:06

10 Øyvind Stokseth H Halden sk 00:04:10

11 Mikko Siren H Finland Orienteering-team 00:04:10

12 Jussi Suna H Finland Orienteering-team 00:04:12

13 Erlend Brendstuen H Halden SK 00:04:15

14 Eivind Trippestad H Privat 00:04:21

15 Håkon Skar H TFL (Ski) 00:04:25

16 Mads Arnesen H Fredrikstad Skiklubb 00:04:27

17 Jørgen Stigen H Fredrikstad Skiklubb 00:04:32

18 Martin Andreasson H Privat 00:04:35

19 Hermann Gløersen H Fredrikstad Skiklubb 00:04:44

20 Oskar Skjelin H Halden tannhelsesenter 00:04:45

21 Morten Ulekleiv H Halden Arbeiderblad 00:04:46

22 Aleksander Moen H Privat 00:04:47

23 Nikolai Marken H Privat 00:04:50

24 Ole A Gaupseth H Privat 00:05:03

25 Magnus Holmberg Karlsen H Privat 00:05:05

26 Geir Torgersen H Halden SK 00:05:14

27 Mili Juklo H Privat 00:05:14

28 Jon H Carlsen H Privat 00:05:24

29 Morten Hagen H Privat 00:05:26

30 Eirik Rø H Privat 00:05:41

31 Karl M Haugen H Privat 00:05:44

32 Svein R Garcia de Presno H Privat 00:06:00

33 Lars Imrik H Privat 00:06:02

34 Geir Skjæret H Privat 00:06:07

35 Vegard Fjøren H Privat 00:06:58

RESULTAT Kvinner

Nr Fornavn Etternavn Klasse Klubb Tid

1 Tuulia Viberg G Finland Orienteering-team 00:04:27

2 Sofia Haajanen G Finland Orienteering-team 00:04:28

3 Anni-Maija Fincke G Finland Orienteering-team 00:04:31

4 Henna-Riikka Haikonen G Finland Orienteering-team 00:04:32

5 Sari Anttonen G Finland Orienteering-team 00:04:39

6 Saila Kinny G Finland Orienteering-team 00:04:39

7 Helen Palmer G Halden SK 00:04:54

8 Miia Niittynen G Finland Orienteering-team 00:04:59

9 Ingrid Bøe Jacobsen G Halden CK 00:05:01

10 Kajsa Nilsson G Halden SK 00:05:07

11 Jannina Gustafsson G Finland Orienteering-team 00:05:07

12 Idun K Felde Olaussen G Halden SK 00:05:10

13 Astrid Jantina Kolstad G Privat 00:05:22

14 Heidi Stokseth G Halden sk 00:05:53

15 Nora Torgersen G Halden SK 00:05:55

16 Marita Hjelmungen G Privat 00:05:55

17 Heidi Marie Swiggum Helgerud G Privat 00:06:50

18 Heidi Boberg G Asker skiklubb 00:06:55

19 Marianne Sjåheim G Privat 00:07:16

RESULTAT Gutter 13 - 15 år

Nr Fornavn Etternavn Klasse Klubb Tid

1 Amund Korseth F Varteig 00:04:12

2 Erik Stigen F Fredrikstad Skiklubb 00:04:16

3 Niels C Hellerud F Privat 00:04:17

4 Trym Tønnesen F Halden IL 00:04:19

5 Johan Unneberg F TFL (Ski) 00:04:20

6 Adrian Mathiesen F Privat 00:04:23

7 Øyvind Mo F TFL (Ski) 00:04:23

8 Hermann Mathiesen F Privat 00:04:25

9 Patric Bennett F Halden IL 00:04:31

10 Filip Holt F TFL (Ski) 00:04:42

11 Peder Steimoen F Trøsken IL 00:04:55

12 Andreas Bergsland F Trøsken IL 00:05:12

13 Jakob Torgersen F Halden SK 00:05:17

14 Isak Prøitz F Varteig 00:05:21

15 Oscar Reiersen F Trøsken IL 00:05:24

16 Stuart Bennett F Privat 00:06:37

RESULTAT Jenter 13 - 15 år

Nr Fornavn Etternavn Klasse Klubb Tid

1 Pernille K Antonsen E SK Vidar 00:04:51

2 Karin Selma Larsen E Privat 00:05:57

3 Lisa Jenssen E Privat 00:07:43

RESULTAT Gutter 10- 12 år

Nr Fornavn Etternavn Klasse Klubb Tid

1 Marcus Larsen D Kvik (G 2003) 00:05:08

2 Markus Grimstad D Privat 00:05:19

3 Andreas Ernstzen D Privat 00:05:22

4 Anders Bekkevard D TFL (Ski) 00:05:23

5 Jørgen Kaurin D TTIF 00:05:28

6 Nuftalen Mussi D Kvik 00:05:39

7 Mats Vik D Kvik Halden 00:05:55

8 Benjamin Husvik D Halden IL 00:06:03

9 Jonas Olaussen D Privat 00:06:04

10 Eirik Vik D TFL (Ski) 00:06:08

11 Liam Wingstedt D Halden SK 00:06:10

12 Simen Andersen D Kvik 00:06:11

13 Mike de Wit D Comet 00:06:12

14 Nikolai Haugen D HIL 00:06:16

15 Benjamin Kielland D Kvik Halden 00:06:18

16 Oskar Møller D Privat 00:06:26

17 Julius Veim Hjelmungen D Privat 00:06:30

18 Frederik Adolfsen D Kvik 00:06:34

19 Ludvig Garcia de Presno D Privat 00:06:37

20 Henrik Norderhaug D Privat 00:06:40

21 Ulrik Grimstad D Privat 00:06:43

22 Didrik Seterklev D Kvik 00:06:45

23 Jens Herman Borge- Jansen D Halden IL 00:06:55

24 Torstein J Fjøren D Privat 00:07:05

RESULTAT Jenter 10 - 12 år

Nr Fornavn Etternavn Klasse Klubb Tid

1 Maiken Prøitz C Varteig 00:06:20

2 Katarina Tyssvang C Privat 00:10:51

RESULTAT Gutter 0 - 9 år

Nr Fornavn Etternavn Klasse Klubb Tid

1 Philip N Wibe B Kvik (G 2005) 00:04:52

2 Kasper Myhre Sperre B Privat 00:06:06

3 Elias Mosebekk B Privat 00:06:56

4 Andreas Trym Damm Fogth B Danmark 00:07:01

5 Linus Damm Fogth B Danmark 00:07:04

6 Jens Halvard Larsen B Privat 00:07:07

7 Martin Mosebekk B Privat 00:07:31

8 Ville Wingstedt B Halden SK 00:07:50

9 Mathias Møller Nakken B Privat 00:08:34

10 Iver Granli B Privat 00:09:12

11 Preben Dahl Johansen B Kvik 00:10:26

12 Arild Tyssvang B Privat 00:10:51

RESULTAT Jenter 0 - 9 år

Nr Fornavn Etternavn Klasse Klubb Tid

1 Minna Wingstedt A Halden SK 00:07:49

2 Iselin Haugen A HIL 00:09:03

3 Klara Prøitz A Varteig 00:09:10

4 Maria Garcia de Presno A Privat 00:09:17



Powered by: Bloc