Klasse Menn Senior >16 år
Plassering Navn Etternavn Klubb Tid
1 Emil Wingstedt Halden Skiklubb 00:03:37
2 Øyvind Stokseth Halden Skiklubb 00:03:58
3 Øystein Solbjørg 00:04:00
4 Marcus Syversen TFL Langrenn 00:04:10
5 Sigurd Agnalt Varteig IL 00:04:20
6 Robert Havsrød PDMT 00:04:28
7 Thomas Andersen Varteig IL 00:04:34
8 Arne Folmer HIL 00:04:40
9 Håkon Bukholm TTIF 00:04:44
10 Vegard Bukholm Halden Innebandy 00:04:46
11 Thomas Nakken Halden Triathlon 00:04:47
12 Morten Ulekleiv 00:04:49
13 Trond Reidar Bukholm Halden IL 00:04:50
14 Jon Harald Carlsen 00:04:57
15 Petter Bjerke 00:05:02
16 Morten Hagen Odin Media 00:05:05
17 Per-Arne Christoffersen Halden Skiklubb 00:05:06
18 Håvard Bjerke 00:05:09
19 Petter Christiansen Tollerenes bedriftslag 00:05:20
20 Emil Eng HCK 00:05:32
21 Claus Håvik Treningscamp 00:05:41
22 Bjørn Kaare Tollefsen 00:05:44
23 Frank Torptangen 00:05:53
24 Cato Fuglevig 00:05:56
25 Bjørn Arne Lillebø 00:05:58
26 Jens Erik Mjølnerød Halden Skiklubb 00:05:58
27 Hans Petter Jakobsen Varteig IL 00:06:06
28 Audun Larsen HCK 00:06:11
29 Oscar Andersen 00:06:13
30 Jarle Fjellanger Norske Skog Saug 00:07:15
31 Frode Tennebø HCC 00:07:31
32 Andreas Iversen 00:07:34
Klasse Damer Senior >16 år
Plassering Navn Etternavn Klubb Tid
1 Caroline Eylertsen 00:05:46
2 Torild Smaaberg Lunde Varteig IL 00:06:00
3 Vilde Ustad Tønsberg Triatlon 00:06:34
4 Kirsti Gimnes Are Statsbygg 00:06:36
5 Vigdis Larsen 00:06:51
6 Hanne Lerche Raadal Halden Skiklubb 00:06:54
7 Birthe Havnes 00:07:38
8 Linda Adreassen 00:07:50
9 Malin Pedersen 00:07:52
10 Solveig Dannevig 00:09:18
11 Rikke Jakobsen Varteig IL 00:09:30
12 Anja Wingstedt Halden Skiklubb 00:10:09
13 Heidrun Mattick Halden Skiklubb 00:16:00
Klasse Gutter 11 - 15 år
Plassering Navn Etternavn Klubb Tid
1 Jan Espen Spydevold Varteig IL 00:03:59
2 Endre Georg Svendsen Varteig IL 00:04:25
3 Trygve Løvli Halden S 00:04:26
4 Trym Tønnesen Halden IL 00:04:51
5 Magnus Eriksen 00:04:58
6 Mathias Johansen 00:05:14
7 Adrian Mjølnerød 00:05:18
8 Stian Wahlstrøm Comet 00:05:55
9 Sindre Larsen 00:06:02
10 Martin Larsen Kvik Halden 00:06:15
11 Christian Bjerkeli 00:06:27
12 Thomas Mørk Comet 00:06:38
13 Emil Kullerud Varteig IL 00:07:14
14 Jon Henning Bakstad 00:07:56
15 Kasper Nilsen 00:07:57
Klasse Jenter 11 - 15 år
Plassering Navn Etternavn Klubb Tid
1 Frida Kullerud Varteig IL 00:05:38
2 Aurora Blom Oseland 00:05:45
3 Martine Svendsby TFL Langrenn 00:05:50
Klasse Gutter / Jenter 0 - 10 år
Plassering Navn Etternavn Klubb Tid
1 Sindre Fredriksen Varteig IL 00:05:31
2 Sebastian Larsen HCK 00:06:11
3 Liam Wingstedt Halden Skiklubb 00:06:21
4 Vilde Fredriksen Varteig IL 00:06:48
5 Mina Jakobsen Varteig IL 00:06:49
6 Karin Selma Larsen 00:06:50
7 Linnea Pedersen 00:06:57
8 Henrik Julian Aarbu Varteig IL 00:06:59
9 Niclas Fotland Holth Halden Skiklubb 00:07:00
10 Oskar Møller Kvik Halden 00:07:11
11 Kristian Bjordal Brenne Halden Skiklubb 00:07:13
12 Camilla Victoria Barsnes Skattum 00:07:27
13 Oliver Grønvik Halden Innebandy 00:07:28
14 Martin Arntsen Varteig IL 00:07:37
15 Torstein Jarl Fjøren 00:07:48
16 Håkon Lunde Varteig IL 00:08:11
17 Signe Lunde Varteig IL 00:08:13
18 Ingrid Elise Kullerud Varteig IL 00:08:21
19 Maria De Presno 00:09:19
20 Jens Halvard Larsen 00:09:20
21 Preben Dahl Johansen 00:09:22
22 Kaia Jakobsen 00:10:07
23 Minna Wingstedt Halden Skiklubb 00:10:09
24 Ville Wingstedt Halden Skiklubb 00:16:00
Powered by: Bloc