Ottar Kvitnes

Ottar Kvitnes

RESULTATER FRA DET ÅPNE KLUBBMESTERSKAPET PÅ HALDEN STADION 24/9 2016

Postet av Ottar Kvitnes den 24. Sep 2016

Her følger resultatene fra lørdagens åpne klubbmesterskap. Resultater fra diskos og slegge i Aremark blir lagt ut senere.


60 M
HEAT: 1 VIND : -1,5
KL FORNAVN ETTERNAVN FØDT KLUBB TID
G 08 Timur Ayub 2010 Halden IL - Friidrett 11,56
G 08 Ville Emil Wingstedt 2009 Halden IL - Friidrett 11,83
J 08 Deniz Ayub 2008 Halden IL - Friidrett 12,64
J 08 Signe Kvalheim 2010 Halden IL - Friidrett 12,89
J 09 Thea Kvalheim 2007 Halden IL - Friidrett 12,59
J 09 Minna Sofie Wingstedt 2007 Tistedalen FL - Friidrett 12,46
HEAT: 2 VIND : -1,5
KL FORNAVN ETTERNAVN FØDT KLUBB TID
G 11 Lion Wijman 2005 FIK Ren-Eng 9,64
G 11 Edvard Gylvik 2005 Halden IL - Friidrett 9,86
G 11 Aksel Olav Eriksen 2005 Halden IL - Friidrett 10,38
G 11 Erlend Grønlund Moen 2005 Halden IL - Friidrett 10,51
G 11 Liam Viggo Wingstedt 2005 Halden IL - Friidrett 10,61
G 11 Sebastian Nøstvik 2005 Halden IL - Friidrett 11,53
HEAT: 3 VIND : -0,5
KL FORNAVN ETTERNAVN FØDT KLUBB TID
G 10 Julian Brynhildsen 2006 Halden IL - Friidrett 12,46
G 10 Stein Steinaa 2006 FIK Ren-Eng 11,08
G 12 Sebastian Staal 2004 Halden IL - Friidrett 11,52
G 12 Yohannes Lund 2004 Halden IL - Friidrett 11,64
G 12 Marius Haugen 2005 Halden IL - Friidrett 12,32
HEAT: 4 VIND : -1,1
KL FORNAVN ETTERNAVN FØDT KLUBB TID
J 10 Synnøve G Hundven 2006 Halden IL - Friidrett 10,30
J 10 Quinty Kuiper 2006 FIK Ren-Eng 12,53
J 10 Mia Tofte-Sørensen 2007 Halden IL - Friidrett 10,90
J 11 Helle Kvalheim 2005 Halden IL - Friidrett 11,65
J 12 Marie Elise Ryland 2004 Halden IL - Friidrett 10,36
J 12 Amanda Blakai 2004 Halden IL - Friidrett 10,95
100 M
HEAT: 1 VIND : -1,1
KL FORNAVN ETTERNAVN FØDT KLUBB TID
J 15 Selma Dalby 2001 Halden IL - Friidrett 16,74
KS Julie Elders 1994 Halden IL - Friidrett 15,66
HEAT: 2 VIND : -0,4
KL FORNAVN ETTERNAVN FØDT KLUBB TID
G 12 Benjamin Husvik 2004 Halden IL - Friidrett 15,76
G 13 Milan Spijker 2003 FIK Ren-Eng 15,07
G 16 Trym Tønnesen 2000 Halden IL - Friidrett 14,18
G 17 Alexander Skammelsrud 1999 Halden IL - Friidrett 11,63
G 17 Amaru Wijman 1999 FIK Ren-Eng 13,23
600 M
KLASSE FORNAVN ETTERNAVN FØDT KLUBB TID
G 08 Ville Emil Wingstedt 2009 Halden IL - Friidrett 2,35,08
G 10 Stein Steinaa 2006 FIK Ren-Eng 2,33,09
G 11 Lion Wijman 2005 FIK Ren-Eng 1,55,34
G 11 Liam Viggo Wingstedt 2005 Halden IL - Friidrett 2,15,74
G 11 Aksel Olav Eriksen 2005 Halden IL - Friidrett 2,23,30
G 12 Jonas Olaussen 2004 Halden IL - Friidrett 1,55,62
G 12 Benjamin Husvik 2004 Halden IL - Friidrett 2,02,82
J 09 Thea Kvalheim 2007 Halden IL - Friidrett 2,39,12
J 09 Minna Sofie Wingstedt 2007 Tistedalen FL - Friidrett 2,36,28
J 10 Quinty Kuiper 2006 FIK Ren-Eng 2,39,06
J 11 Helle Kvalheim 2005 Halden IL - Friidrett 2,31,51
1500 M
KLASSE FORNAVN ETTERNAVN FØDT KLUBB TID
G 13 Milan Spijker 2003 FIK Ren-Eng 4,49,79
G 14 Erik Olaussen 2002 Nesodden IF - Friidrett 5,07,89
G 16 Trym Tønnesen 2000 Halden IL - Friidrett 4,32,51
G 17 Amaru Wijman 1999 FIK Ren-Eng 4,20,65
J 14 Maja Ellefsrud 2002 Nesodden IF - Friidrett 5,16,02
LENGDE
KLASSE FORNAVN ETTERNAVN FØDT KLUBB RESULTAT
G 08 Timur Ayub 2010 Halden IL - Friidrett 3,05
G 08 Ville Emil Wingstedt 2009 Halden IL - Friidrett 2,55
G 10 Julian Brynhildsen 2006 Halden IL - Friidrett 2,45
G 10 Stein Steinaa 2006 FIK Ren-Eng 2,77
G 11 Aksel Olav Eriksen 2005 Halden IL - Friidrett 3,35
G 11 Edvard Gylvik 2005 Halden IL - Friidrett 3,50
G 11 Erlend Grønlund Moen 2005 Halden IL - Friidrett 3,24
G 11 Liam Viggo Wingstedt 2005 Halden IL - Friidrett 3,07
G 11 Sebastian Nøstvik 2005 Halden IL - Friidrett 2,90
G 11 Lion Wijman 2005 FIK Ren-Eng 2,22
G 12 Marius Haugen 2005 Halden IL - Friidrett 2,18
G 12 Niklas Sandstrøm 2004 Halden IL - Friidrett 4,03
G 12 Benjamin Husvik 2004 Halden IL - Friidrett 3,28
G 12 Sebastian Staal 2004 Halden IL - Friidrett 2,88
G 12 Yohannes Lund 2004 Halden IL - Friidrett 2,71
J 08 Deniz Ayub 2008 Halden IL - Friidrett 2,32
J 08 Signe Kvalheim 2010 Halden IL - Friidrett 2,30
J 09 Thea Kvalheim 2007 Halden IL - Friidrett 2,47
J 09 Minna Sofie Wingstedt 2007 Tistedalen FL - Friidrett 2,09
J 10 Synnøve G Hundven 2006 Halden IL - Friidrett 2,83
J 10 Quinty Kuiper 2006 FIK Ren-Eng 1,94
J 10 Mia Tofte-Sørensen 2007 Halden IL - Friidrett 2,44
J 11 Helle Kvalheim 2005 Halden IL - Friidrett 3,22
J 12 Ella Mikaelsen 2004 Halden IL - Friidrett 3,38
J 12 Marie Elise Ryland 2004 Halden IL - Friidrett 3,14
J 12 Amanda Blakai 2004 Halden IL - Friidrett 2,79
HØYDE
KL FORNAVN ETTERNAVN FØDT
KLUBB
RESULTAT
G 12 Niklas Sandstrøm 2004 Halden IL - Friidrett 1,25
G 12 Jonas Olaussen 2004 Halden IL - Friidrett 1,20
G 13 Milan Spijker 2003
FIK Ren-Eng
1,15
G 17 Alexander Skammelsrud 1999 Halden IL - Friidrett 1,45
G 17 Amaru Wijman 1999 FIK Ren-Eng 1,40
J 15 Selma Dalby 2001 Halden IL - Friidrett 1,15
KULE
KL FORNAVN ETTERNAVN FØDT KLUBB RESULTAT VEKT
J 15 Selma Dalby 2001 Halden IL - Friidrett 6,35 3
J 18/19 Josefine Elders 1998 Halden IL - Friidrett 8,93 4
KS Emilie Ingerø 1995 Halden IL - Friidrett 11,28 4
KS Julie Elders 1994 Halden IL - Friidrett 9,14 4
KS Silje Stenersrød 1994 Halden IL - Friidrett 0,00 4
MV 70-74 Ole Kristian Skaug 1943 Moss IL - Friidrett 10,17 4
MV 80-84 Kåre Oddmund Sommerseth 1935 Moss IL - Friidrett 7,67 3
SPYD
KL FORNAVN ETTERNAVN FØDT KLUBB RESULTAT VEKT
G 11 Edvard Gylvik 2005 Halden IL - Friidrett 15,90 400
G 11 Aksel Olav Eriksen 2005 Halden IL - Friidrett 14,40 400
G 11 Lion Wijman 2005 FIK Ren-Eng 14,28 400
G 11 Erlend Grønlund Moen 2005 Halden IL - Friidrett 14,27 400
G 12 Benjamin Husvik 2004 Halden IL - Friidrett 16,48 400
G 12 Jonas Olaussen 2004 Halden IL - Friidrett 15,45 400
G 12 Niklas Sandstrøm 2004 Halden IL - Friidrett 15,17 400
G 13 Milan Spijker 2003 FIK Ren-Eng 16,70 400
G 17 Amaru Wijman 1999 FIK Ren-Eng 23,50 700
KS Emilie Ingerø 1995 Halden IL - Friidrett 49,70 600
KS Karoline H. Andersen 1993 Aremark IF - Friidrett 42,64 600
MV80-84 Kåre Sommerseth 1935 Moss IL Friidrett 20,41 400
LITEN BALL (150 G)
KL FORNAVN ETTERNAVN FØDT KLUBB RES.
G 08 Timur Ayub 2010 Halden IL - Friidrett 29,32
G 08 Ville Emil Wingstedt 2009 Halden IL - Friidrett 10,73
G 10 Julian Brynhildsen 2006 Halden IL - Friidrett 16,97
G 10 Stein Steinaa 2006 FIK Ren-Eng 20,27
G 11 Sebastian Nøstvik 2005 Halden IL - Friidrett 27,84
G 11 Liam Viggo Wingstedt 2005 Halden IL - Friidrett 25,44
G 12 Sebastian Staal 2004 Halden IL - Friidrett 30,85
G 12 Yohannes Lund 2004 Halden IL - Friidrett 15,29
G 12 Marius Haugen 2005 Halden IL - Friidrett 11,50
J 08 Deniz Ayub 2008 Halden IL - Friidrett 10,41
J 08 Signe Kvalheim 2010 Halden IL - Friidrett 9,75
J 09 Thea Kvalheim 2007 Halden IL - Friidrett 16,53
J 09 Minna Sofie Wingstedt 2007 Tistedalen FL - Friidrett 12,94
J 10 Synnøve G Hundven 2006 Halden IL - Friidrett 15,08
J 10 Quinty Kuiper 2006 FIK Ren-Eng 13,81
J 10 Mia Tofte-Sørensen 2007 Halden IL - Friidrett 13,64
J 11 Helle Kvalheim 2005 Halden IL - Friidrett 21,82
J 12 Ella Mikaelsen 2004 Halden IL - Friidrett 22,42
J 12 Amanda Blakai 2004 Halden IL - Friidrett 22,33
J 12 Marie Elise Ryland 2004 Halden IL - Friidrett 14,82



Kommentarer

0 Kommentar

Logg inn for å skrive en kommentar.

Powered by: Bloc