Ottar Kvitnes

Ottar Kvitnes

RESULTATER FRA TRENINGSSTEVNE PÅ HALDEN STADION 25. AUGUST

Postet av Ottar Kvitnes den 26. Aug 2016

RESULTATER FRA TRENINGSSTEVNE PÅ HALDEN STADION
TORSDAG 25/8 2016
100 M
HEAT 1 VIND : 0,0
KLASSE FOR - OG ETTERNAVN FØDT KLUBB TID
G13 Stian Laupsa-Schjerva 2004 Halden IL 16,11
G13 Jonas Olaussen 2004 Halden IL 16,27
G13 Benjamin Husvik 2004 Halden IL 16,47
G15 Esdras Barbosa Delima 2001 Sarpsborg IL 12,92
G16 Patrick Dafydd Bennett 2000 Halden IL 13,16
200 M
HEAT 1 VIND : 0,1
KLASSE FOR - OG ETTERNAVN FØDT KLUBB TID
G13 Oliver Tollefsen 2004 Moss IL 27,72
G15 Esdras Barbosa Delima 2001 Sarpsborg IL 27,11
J15 Anniken Romberg 2001 Fredrikstad IF 27,75
J15 Julie Romberg 2001 Fredrikstad IF 28,44
400 M
HEAT 1
KLASSE FOR - OG ETTERNAVN FØDT KLUBB TID
G13 Oliver Øgrim 2004 Halden IL 1,16,01
G15 Esdras Barbosa Delima 2001 Sarpsborg IL 59,22
G16 Patrick Dafydd Bennett 2002 Halden IL 1,00,49
1500 M
KLASSE FOR - OG ETTERNAVN FØDT KLUBB TID
G13 Milan Spijker 2003 Ren-Eng 4,57,24
G13 Jonas Olaussen 2004 Halden IL 5,51,41
G16 Trym Tønnesen 2000 Halden IL 4,27,14
G17 Amaro Weijman 1999 Ren-Eng 4,40,86
KS Tessa den Heijer 1996 Ren-Eng 4,40,96
TRESTEG VIND 0,1
KLASSE FOR - OG ETTERNAVN FØDT ÅR KLUBB RESULTAT
J15 Astrid Skiri Refsdal 2001 Moss IL 10,09
HØYDE
KLASSE FOR - OG ETTERNAVN FØDT KLUBB RES.
G13 Stian Laupsa-Schjerva 2004 Halden IL 1,20
G13 Jonas Olaussen 2003 Halden IL 1,20
G13 Tommi Pasanen 2003 Halden IL 1,20
G16 Patrick Dafydd Bennett 2000 Halden IL 1,50
KULE
KLASSE FOR - OG ETTERNAVN FØDT ÅR KLUBB RESULTAT VEKT
G13 Håkon Wiig 2004 Aremark IF 9,09 3
G13 Benjamin Husvik 2004 Halden IL 5,46 3
G16 Kevin Lysil 2000 Fredrikstad IF 10,91 5
G18/19 Mikael Andelic 1998 Sarpsborg IL 14,21 6
J17 Anette Sagmo 1999 Overhalla IL 13,10 3
KS Marit Jørgenrud 1995 Spydeberg IL 11,68 4
KS Silje Stenersrød 1994 Halden IL DNF 4
MS Christer Stenersrød 1991 Halden IL 12,57 7,26
MV55-59 Bjørn Arild Sande 1961 Aremark IF DNF 6
MV65-69 Kjell Adamski 1950 Sarpsborg IL 12,06 5
DISKOS
KLASSE FOR - OG ETTERNAVN FØDT KLUBB RES. VEKT
G13 Tommi Pasanen 2004 Halden IL 23,26 0,75
G16 Kevin Andreas Lysell 2000 Fredrikstad IF 35,25 0,75
G18/19 Mikael Andelic 1998 Sarpsborg IL 44,66 1,75
J17 Anette Sagmo 1999 Overhalla IL 30,64 1,00
KS Julie Elders 1994 Halden IL 37,14 1,00
MV65-69 Kjell Adamski 1950 Sarpsborg IL 43,74 1,00
J18/19 Josefine Elders 1998 Halden IL 33,69 1,00
MV55-59 Bjørn Arild Sande 1961 Aremark IF 28,52 1,50
SPYD
KLASSE FOR - OG ETTERNAVN FØDT KLUBB RESULTAT VEKT
G13 Håkon Wiig 2004 Aremark IF 32,47 400
G13 Benjamin Husvik 2004 Halden IL 18,50 400
KS Emilie Ingerø 1995 Halden IL 49,13 600
MS Christer Stenersrød 1991 Halden IL 59,75 800
MV55-59 Bjørn Arild Sande 1961 Aremark IF 20,70 700



Kommentarer

0 Kommentar

Logg inn for å skrive en kommentar.

Powered by: Bloc