RESULTATER FRA TRENINGSSTEVNE PÅ HALDEN STADION 7. JULI

Postet av Halden IL den 8. Jul 2016

Her kommer resultatene fra gårsdagens treningsstevne på Aremark og Halden stadioner.

Det er notert PB der vi har opplysninger om dette:

100 M
HEAT 1: VIND : -2,4
KLASSE FOR - OG ETTERNAVN FØDT KLUBB TID
J13 Sanne Isberg Kapstad 2004 Moss IL 14,85
J13 Siri Hauan 2003 FIK Orion 15,09
HEAT 2: VIND : -1,8
KLASSE FOR - OG ETTERNAVN FØDT KLUBB TID
G14 Jacob Hernandez-Gomez H. 2002 Halden IL 12,89
G15 Viktor Andresen 2001 Fredrikstad IF 14,24
G16 Patrick Bennett 2000 Halden IL 13,09
400 M
KLASSE FOR - OG ETTERNAVN FØDT KLUBB TID
G16 Patrick Bennett 2000 Halden IL 61,32
G17 Alexander Skammelsrud 1999 Halden IL 55,59
G18/19 Bendik Hansen 1998 Moss IL 53,93
J17 Carlen Baran 1999 Halden IL 65,16
KULE
KLASSE FOR - OG ETTERNAVN FØDT ÅR KLUBB RESULTAT VEKT
G13 Håkon Wiig 2004 Aremark IF 9,42 3
J13 Sanne Isberg Kapstad 2004 Moss IL 10,25 2
J13 Henriette Jæger 2003 Aremark IF 9,97 2
KS Emilie Ingerø 1995 Halden IL 11,82 4 PB
KS Marit Jørgenrud 1991 Spydeberg IL 11,72 4
MV55-59 Bjørn Arild Sande 1961 Aremark IF 9,55 6
HØYDE
KLASSE FOR - OG ETTERNAVN FØDT ÅR KLUBB RESULTAT
G13 Christian Thomassen 2003 Aremark IF 135
G16 Fredrik Gudheim Haraldstad 2000 Sarpsborg IL 167
G16 Patrick Bennett 2000 Halden IL 155
J13 Siri Hauan 2003 FIK Orion 150
J13 Henriette Jæger 2003 Aremark IF 140
TRESTEG
KLASSE FOR - OG ETTERNAVN FØDT ÅR KLUBB RESULTAT Vind
G13 Håkon Wiig 2004 Aremark IF 10,07 0,1
G13 Christian Thomassen 2003 Aremark IF 9,43 1,4
G15 Viktor Andresen 2001 Fredrikstad IF 10,90 0,6 PB
G16 Fredrik Gudheim Haraldstad 2000 Sarpsborg IL 11,74 0,5
J13 Henriette Jæger 2003 Aremark IF 9,69 1,4
SPYD
KLASSE FOR - OG ETTERNAVN FØDT KLUBB RESULTAT VEKT
G13 Håkon Wiig 2004 Aremark IF 33,76 400
G14 Benjamin Gressløs 2002 Sarpsborg IL 42,58 600
G16 Fredrik Gudheim Haraldstad 2000 Sarpsborg IL 49,07 700
G18/19 Sondre Alexander Høyland 1998 Tyrving IL 61,30 800
J13 Sanne Isberg Kapstad 2004 Moss IL 23,60 400
KS Emilie Ingerø 1995 Halden IL 47,07 600
MS Christer Stenersrød 1991 Halden IL 60,01 800
SLEGGE
KLASSE FOR - OG ETTERNAVN FØDT KLUBB RESULTAT VEKT
J13 Synne Pedersen 2004 Fredrikstad IF 26,56 2,00 PB
J13 Astrid Roknes 2004 Fredrikstad IF 26,14 2,00 PB
KS Silje Stenersrød 1994 Halden IL 48,35 4,00
KS Marit Jørgenrud 1995 Spydeberg IL 39,64 4,00
MV50-59 Bjørn Arild Sande 1961 Aremark IF 30,37 7,26
DISKOS
KLASSE FOR - OG ETTERNAVN FØDT KLUBB RESULTAT VEKT
G16 Håkon Fjellestad 2000 Fjellhug/Vereide 36,10 1,50
G18/19 Mikael Andelic 1998 Sarpsborg IL 48,23 1,75 PB
J13 Synne Pedersen 2004 Fredrikstad IF 20,87 0,60
KS Else Lundestad Bakkelid 1976 Gloppen 45,90 1,00
KS Ida Nesse 1992 Tyrving IF 25,15 1,00
MV50-59 Bjørn Arild Sande 1961 Aremark IF 30,12 1,50
MV65-69 Kjell Adamski 1950 Sarpsborg IL 46,09 1,00
VEKTKAST
KLASSE FOR - OG ETTERNAVN FØDT KLUBB RESULTAT VEKT
MV5559 Bjørn Arild Sande 1961 Aremark IF 11,46 11,34



Kommentarer

0 Kommentar

Logg inn for å skrive en kommentar.

Powered by: Bloc