RESULTATER FRA SALMINGKARUSELLEN 11/6 2019

Postet av Ottar Kvitnes den 12. Jun 2019

Her følger resultatene fra gårsdagens karusellstevne på Halden stadion. Eventuelle spørsmål kan rettes til

meg på mail: ottkvi@online.no. 14/6: Oppdatert med 400 og 600 m


 

 

HEAT: 118:00GUTTER 8VIND :1,8
















ST.NRKLASSENAVNKLUBBTID





60G08Kasper Elias Bulling-OttesenSILIngen tid





55G08Markus WeydahlMossIngen tid





23G08Mathias André Dahl PetterøeFIFIngen tid





82G08Oliver WiikV-SIngen tid





83G08Sivert Wiede WiikV-SIngen tid





84G08Ludvig BredaHILIngen tid





Pga en beklagelig svikt i tidtakingen var det planen at dette heatet skulle  løpes på nytt. 





Dette kom dessverre aldri godt nok ut via høyttaleranlegget. HIL beklager dette.
















HEAT: 218:05JENTER 8 
VIND :
 
2,0








 

 







ST.NRKLASSENAVNKLUBBTID





32J08Agnes Lovise BjerklundHIL12,05





14J08Emma Enger-OlsenFIF14,54





65J08Ida Marie Fosserud 
SIL
 
12,76





62J08Ingrid EmilsenSIL12,12
















HEAT: 318:10JENTER 8VIND :

















ST.NRKLASSENAVNKLUBBTID





35J08Johanna Christiane Dahl-NielsenHIL11,95





54J08Josefine A Montser TollefsenMoss13,55





19J08Karoline MartinsenFIF11,81





45J08Lily Johanne Rekdahl-TegnérHIL11,47
















HEAT: 418:15JENTER 8VIND :2,1
















ST.NRKLASSENAVNKLUBBTID





6J08Maren Kaabbel FlatenBamse 11,00





31J08Sandra Elise BergerHIL14,53
















HEAT: 518:20JENTER 9VIND :2,3
















ST.NRKLASSENAVNKLUBBTID





78J09Klara Helen H. Prøitz SIL10,49





36J09Kristine Gilstedt HundvenHIL10,91





37J09Signe Therese KvalheimHIL10,37
















HEAT: 618:25GUTTER 9VIND :

















ST.NRKLASSENAVNKLUBBTID





15G09Benjamin Forsbom HoffFIF10,87





33G09Gabriel BogenHIL11,30





77G09Herman Christoffer ÅstrømSIL10,68





49G09Kristian HenriksenMoss11,39





50G09Kristian KalgraffMoss11,89
















HEAT: 718:30GUTTER 9VIND :2,5
















ST.NRKLASSENAVNKLUBBTID





42G09Mathias Møller NakkenHIL10,36





28G09Olav T. EilertsenFIF11,35





59G09Wilmer Bjørnstad BjorSIL10,21
















HEAT: 818:35JENTER 12VIND :2,2
















ST.NRKLASSENAVNKLUBBTID





68J12Emma Sofie KlausenSIL9,46





57J12Frida Bjercke-BjørnstadSIL10,06





47J12Mia Tofte-SørensenHIL10,41





72J12Signe Mathea RolstadSIL11,63





38J12Thea Sofie KvalheimHIL10,87





10J12Tuva Kristine AnsteensenFIF9,19
















HEAT: 918:40GUTTER 10VIND :2,1
















ST.NRKLASSENAVNKLUBBTID





18G10Henrik Elias KarlsenFIF9,75





40G10Leander LærumHIL10,06





70G10Martin OraugSIL12,32





27G10Oscar Vorsaa Winther ØdegårdFIF13,07
















HEAT: 1018:45GUTTER 12VIND :2,4
















ST.NRKLASSENAVNKLUBBTID





25G12Adrian TørnqvistFIF10,20





76G12Anders Klefstad StorakerSIL10,17





69G12Arnt William NilsenSIL10,81





58G12Fredrik Bjercke-JohansenSIL9,35
















HEAT: 1118:50GUTTER 12VIND :2,2
















ST.NRKLASSENAVNKLUBBTID





63G12Hauk Nicolai Espenes-LarssonSIL10,38





1G12Isak R. JensenAremark10,87





24G12Jacob Aidan SmithFIF11,15





26G12Leander UlvøyFIF9,25





2G12Leon EspelundAremark10,38
















HEAT: 1218:55GUTTER 12VIND :2,4
















ST.NRKLASSENAVNKLUBBTID





73G12Martinius Midtgaard SigvartsenSIL9,85





67G12Nicklas André JørgensenSIL10,45





21G12Simen PaganderFIF10,36
















HEAT: 1319:00JENTER 11VIND :2,2
















ST.NRKLASSENAVNKLUBBTID





66J11Alma Lovise HammerSIL9,83





29J11Deniz AyubHIL11,24





64J11Hanna FosserudSIL10,13





7J11Hedda Alette GrønnernBamse 9,89
















HEAT: 1419:05JENTER 11VIND :2,1
















ST.NRKLASSENAVNKLUBBTID





61J11Maren EmilsenSIL10,62





74J11Marthe Lie SkjørenSIL11,65





34J11Mathilde Alinde Dahl-NielsenHIL9,65
















HEAT: 1519:10GUTTER 11VIND :2,0
















ST.NRKLASSENAVNKLUBBTID





13G11Amund Enger-OlsenFIF10,09





22G11Elias PersenFIF8,94





52G11Leander Sjursheim SkjærstadMoss8,99
















HEAT: 1619:15GUTTER 11VIND :2,3
















ST.NRKLASSENAVNKLUBBTID





81G11Morten Granli SIL9,84





9G11Torstein KopperudBamse 11,21
















HEAT: 1719:20JENTER 10VIND :2,4
















ST.NRKLASSENAVNKLUBBTID





80J10Elva Bromander Segui SIL10,87





12J10Hedvig Bossum BrimsholmFIF11,40





16J10Ingrid Ifeoma HolenFIF11,44
















HEAT: 1819:25JENTER 10VIND :2,4
















ST.NRKLASSENAVNKLUBBTID





41J10Ingrid MjølnerødHIL10,66





48J10Julie Sofie EngaMoss10,66





4J10Lilly GarsegAskim11,00





75J10Maya Helene Idlhachmi SolvangSIL11,01
















HEAT: 1919:30JENTER 10VIND :2,8
















ST.NRKLASSENAVNKLUBBTID





8J10Oda Johanne GrønnernBamse 10,41





3J10Othilie Eek-VesterengAskim10,92





46J10Signe Marie SmetanaHIL12,64





30J10Stella Celine BergerHIL13,11


















400 m G08/09


















STARTNRKLASSEFORNAVNKLUBBTID





60G08Kasper Elias Bulling-OttesenSIL1.23,87





55G08Markus WeydahlMoss1.46,69





23G08Mathias André Dahl PetterøeFIF1.43,27





82G08Oliver WiikV-S1.32,19





83G08Sivert Wiede WiikV-S1.43,69





84G08Ludvig BredaHIL1.49,73





15G09Benjamin Forsbom HoffFIF1.36,96





33G09Gabriel BorgenHIL1.36,28





49G09Kristian HenriksenMoss1.34,43





50G09Kristian KalgraffMoss1.44,88





42G09Mathias Møller NakkenHIL1.31,29





28G09Olav T. EilertsenFIF1.44,90





79G09Philip Dahl-Rismyhr SIL1.24,64





59G09Wilmer Bjørnstad BjorSIL1.23,84


















400 M J8/09


















STARTNRKLASSEFORNAVNKLUBBTID





14J08Emma Enger-OlsenFIF1.36,91





35J08Johanna Christiane Dahl-NielsenHIL1.46,07





19J08Karoline MartinsenFIF1.40,78





45J08Lily Johanne Rekdahl-TegnérHIL1.44,83





44J08Maja Elisabeth PuckHIL1.43,91





6J08Maren Kaabbel FlatenBamse 1.32,95





78J09Klara Helen H. Prøitz SIL1.27,38





37J09Signe Therese KvalheimHIL1.22,87


















600 M J10/11/12


















STARTNRKLASSEFORNAVNKLUBBTID





80J10Elva Bromander Segui SIL2.18,75





12J10Hedvig Bossum BrimsholmFIF2.33,89





16J10Ingrid Ifeoma HolenFIF2.43,92





4J10Lilly GarsegAskim2.20,43





8J10Oda Johanne GrønnernBamse 2.22,27





3J10Othilie Eek-VesterengAskim2.22,18





29J11Deniz AyubHIL2.38,21





7J11Hedda Alette GrønnernBamse 2.21,70





34J11Mathilde Alinde Dahl-NielsenHIL2.28,42





10J12Tuva Kristine AnsteensenFIF2.08,38


















600 M G 10/11/12
















STARTNRKLASSENAVNKLUBBTID





18G10Henrik Elias KarlsenFIF2.15,21





70G10Martin OraugSIL2.21,74





27G10Oscar Vorsaa Winther ØdegårdFIF3.49,05





81G11Morten Granli SIL2.23,26





69G12Arnt William NilsenSIL2.35,49





58G12Fredrik Bjercke-JohansenSIL2.01,14





24G12Jacob Aidan SmithFIF2.32,38





26G12Leander UlvøyFIF2.22,40





67G12Nicklas André JørgensenSIL2.16,34





























LENGDE (ingen vindmåling, tilnærmet vindstille)
















ST.NRKLASSENAVNKLUBBRES.





60G08Kasper Elias Bulling-OttesenSIL3,10 












 





55G08Markus WeydahlMoss2,29




23G08Mathias André Dahl PetterøeFIF2,28




82G08Oliver WiikV-S2,85




83G08Sivert Wiede WiikV-S2,39





84G08Ludvig BredaHIL2,64
















ST.NRKLASSENAVNKLUBBRES.





15G09Benjamin Forsbom HoffFIF2,56 












 





33G09Gabriel BogenHIL2,13




77G09Herman Christoffer ÅstrømSIL2,36




49G09Kristian HenriksenMoss2,72




50G09Kristian KalgraffMoss2,44





42G09Mathias Møller NakkenHIL2,97





28G09Olav T. EilertsenFIF2,35





79G09Philip Dahl-Rismyhr SIL2,50





59G09Wilmer Bjørnstad BjorSIL3,04
















ST.NRKLASSENAVNKLUBBRES.





76G12Anders Klefstad StorakerSIL3,21





69G12Arnt William NilsenSIL3,12 





 





58G12Fredrik Bjercke-JohansenSIL4,08





63G12Hauk Nicolai Espenes-LarssonSIL3,30





1G12Isak R. JensenAremark2,96





24G12Jacob Aidan SmithFIF2,95





26G12Leander UlvøyFIF3,64





2G12Leon EspelundAremark2,69 





 





73G12Martinius Midtgaard SigvartsenSIL3,65




67G12Nicklas André JørgensenSIL2,75
















ST.NRKLASSENAVNKLUBBRES.





32J08Agnes Lovise BjerklundHIL2,29 





 





20J08Anna-Lucie Oldervik MathiasenFIF1,65 









 





14J08Emma Enger-OlsenFIF2,49




65J08Ida Marie FosserudSIL2,20




62J08Ingrid EmilsenSIL2,54





35J08Johanna Christiane Dahl-NielsenHIL2,22





54J08Josefine A Montser TollefsenMoss1,81





19J08Karoline MartinsenFIF2,06





45J08Lily Johanne Rekdahl-TegnérHIL2,10





44J08Maja Elisabeth PuckHIL2,11 





 





6J08Maren Kaabbel FlatenBamse 2,93 





 





31J08Sandra Elise BergerHIL1,54















ST.NRKLASSENAVNKLUBBRES.





78J09Klara Helen H. Prøitz SIL2,97 












 





36J09Kristine Gilstedt HundvenHIL2,87




37J09Signe Therese KvalheimHIL3,35














ST.NRKLASSENAVNKLUBBRES.





68J12Emma Sofie KlausenSIL3,98 









 





57J12Frida Bjercke-BjørnstadSIL2,89




47J12Mia Tofte-SørensenHIL3,22 





 





72J12Signe Mathea RolstadSIL2,46




38J12Thea Sofie KvalheimHIL3,24





10J12Tuva Kristine AnsteensenFIF3,42


















HØYDE 


















ST.NRKLASSENAVNKLUBBRES.





80J10Elva Bromander Segui SIL105





12J10Hedvig Bossum BrimsholmFIF105





16J10Ingrid Ifeoma HolenFIF100





48J10Julie Sofie EngaMoss100





4J10Lilly GarsegAskim100





75J10Maya Helene Idlhachmi SolvangSIL100





3J10Othilie Eek-VesterengAskim100





46J10Signe Marie SmetanaHIL95





30J10Stella Celine BergerHIL90
















ST.NRKLASSENAVNKLUBBRES.





66J11Alma Lovise HammerSIL115





29J11Deniz AyubHIL100





64J11Hanna FosserudSIL115





7J11Hedda Alette GrønnernBamse 100





61J11Maren EmilsenSIL90





74J11Marthe Lie SkjørenSIL100





34J11Mathilde Alinde Dahl-NielsenHIL115
















ST.NRKLASSENAVNKLUBBRES.





18G10Henrik Elias KarlsenFIF110





40G10Leander LærumHIL100





27G10Oscar Vorsaa Winther ØdegårdFIF85
















ST.NRKLASSENAVNKLUBBRES.





13G11Amund Enger-OlsenFIF105





22G11Elias PersenFIF120





52G11Leander Sjursheim SkjærstadMoss115





81G11Morten Granli SIL125





56G11Syver Oshaug AndersenSIL100





9G11Torstein KopperudBamse 105


















KULE


















ST.NR.KLASSEFOR - OG ETTERNAVNKLUBBRES.VEKT




66J11Alma Lovise HammerSIL5,562




29J11Deniz AyubHIL5,912




64J11Hanna FosserudSIL5,752




61J11Maren EmilsenSIL4,872




74J11Marthe Lie SkjørenSIL4,332




34J11Mathilde Alinde Dahl-NielsenHIL5,682















ST.NR.KLASSEFOR - OG ETTERNAVNKLUBBRES.VEKT




13G11Amund Enger-OlsenFIF5,302




22G11Elias PersenFIF7,442




52G11Leander Sjursheim SkjærstadMoss5,362




81G11Morten Granli SIL6,762




9G11Torstein KopperudBamse 6,052















ST.NR.KLASSEFOR - OG ETTERNAVNKLUBBRES.VEKT




18G10Henrik Elias KarlsenFIF6,962




40G10Leander LærumHIL5,222




70G10Martin OraugSIL5,312




27G10Oscar Vorsaa Winther ØdegårdFIF5,462















ST.NR.KLASSEFOR - OG ETTERNAVNKLUBBRES.VEKT




80J10Elva Bromander Segui SIL4,892




12J10Hedvig Bossum BrimsholmFIF3,582




16J10Ingrid Ifeoma HolenFIF4,432




48J10Julie Sofie EngaMoss4,522




4J10Lilly GarsegAskim4,972




75J10Maya Helene Idlhachmi SolvangSIL7,442




8J10Oda Johanne GrønnernBamse 4,812




3J10Othilie Eek-VesterengAskim5,012




46J10Signe Marie SmetanaHIL4,022




30J10Stella Celine BergerHIL4,172

















DISKOS








 





 









ST.NR.KLASSEFOR - OG ETTERNAVNKLUBBRES.VEKT




68J12Emma Sofie KlausenSIL14,200,6




57J12Frida Bjercke-BjørnstadSIL16,690,6




47J12Mia Tofte-SørensenHIL13,280,6




72J12Signe Mathea RolstadSIL10,600,6




38J12Thea Sofie KvalheimHIL11,770,6















ST.NR.KLASSEFOR - OG ETTERNAVNKLUBBRES.VEKT




25G12Adrian TørnqvistFIF10,991




76G12Anders Klefstad StorakerSIL10,821




69G12Arnt William NilsenSIL11,781




58G12Fredrik Bjercke-JohansenSIL18,871




63G12Hauk Nicolai Espenes-LarssonSIL13,941




1G12Isak R. JensenAremark13,421




24G12Jacob Aidan SmithFIF9,431




26G12Leander UlvøyFIF13,171




2G12Leon EspelundAremark12,101




73G12Martinius Midtgaard SigvartsenSIL14,071




53G12Melvin TollefsenMoss20,381




67G12Nicklas André JørgensenSIL10,471




21G12Simen PaganderFIF10,661

















LITEN BALL (150 G)


















ST.NR.KLASSEFOR - OG ETTERNAVNKLUBBRES.





60G08Kasper Elias Bulling-OttesenSIL13,22





55G08Markus WeydahlMoss15,62





23G08Mathias André Dahl PetterøeFIF9,90





82G08Oliver WiikV-S28,66





83G08Sivert Wiede WiikV-S17,37





84G08Ludvig BredaHIL15,66
















ST.NR.KLASSEFOR - OG ETTERNAVNKLUBBRES.





15G09Benjamin Forsbom HoffFIF18,19





33G09Gabriel BogenHIL12,53





77G09Herman Christoffer ÅstrømSIL18,69





49G09Kristian HenriksenMoss19,16





50G09Kristian KalgraffMoss16,64





42G09Mathias Møller NakkenHIL21,72





28G09Olav T. EilertsenFIF14,46





79G09Philip Dahl-Rismyhr SIL20,95





59G09Wilmer Bjørnstad BjorSIL15,35
















ST.NR.KLASSEFOR - OG ETTERNAVNKLUBBRES.





32J08Agnes Lovise BjerklundHIL7,03





20J08Anna-Lucie Oldervik MathiasenFIF7,43





14J08Emma Enger-OlsenFIF10,85





65J08Ida Marie FosserudSIL4,37





62J08Ingrid EmilsenSIL11,42





35J08Johanna Christiane Dahl-NielsenHIL11,75





54J08Josefine A Montser TollefsenMoss6,18





19J08Karoline MartinsenFIF10,03





44J08Maja Elisabeth PuckHIL11,72





6J08Maren Kaabbel FlatenBamse 15,40





31J08Sandra Elise BergerHIL8,45
















ST.NR.KLASSEFOR - OG ETTERNAVNKLUBBRES.





78J09Klara Helen H. Prøitz SIL12,08





36J09Kristine Gilstedt HundvenHIL9,83





37J09Signe Therese KvalheimHIL15,75








Kommentarer

0 Kommentar

Logg inn for å skrive en kommentar.

Levert av IdrettenOnline