Ottar Kvitnes

Ottar Kvitnes

RESULTATER FRA TRENINGSSTEVNE 6/9 2018

Postet av Ottar Kvitnes den 6. Sep 2018

Her følger resultater fra treningsstevnet på Halden stadion 6/9 2018:

 


100 M










HEAT 1VIND :1,00







KLASSEFOR - OG ETTERNAVNFØDTKLUBBTID
G12William Bøhn-Bryntesen 2006HALDEN IL17,10
G12Stein Steinaa 2006HALDEN IL16,70
G12Isaac Ndombe2007HALDEN IL17,37
G13Lion Frenay 2005HALDEN IL15,36
G18/19Amaru Wijman 1999HALDEN IL12,63
MSEven Bentzen Løvås1989HALDEN IL13,81







HEAT 2VIND :1,80







KLASSEFOR - OG ETTERNAVNFØDTKLUBBTID
J12Mia Tofte-Sørensen 2007HALDEN IL16,79
J12Synnøve Gilstedt Hundven2006HALDEN IL14,90
J12Quinty Dora Frenay 2006HALDEN IL18,99
J13Veni Martha Dahl-Bruheim2005HALDEN IL15,13
J13Minala de Wit2005HALDEN IL16,91













1500 M (manuelle tider)








KLASSEFOR - OG ETTERNAVNFØDTKLUBBTID
G12William Bøhn-Bryntesen 2006HALDEN IL6,43,8
G15Milan Frenay 2003HALDEN IL4,24,7
KSTessa Frenay 1996HALDEN IL4,26,5PB
MSEven Bentzen Løvås1989HALDEN IL4,30,7







KULE









KLASSEFOR - OG ETTERNAVNFØDT ÅRKLUBBRESULTATVEKT
J12Mia Tofte-Sørensen 2007HALDEN IL5,532
J12Synnøve Gilstedt Hundven2006HALDEN IL8,222
J12Thea Kvalheim2007HALDEN IL5,612
J13Saga Elnæs2005HALDEN IL7,492
J13Veni Martha Dahl-Bruheim2005HALDEN IL7,332
J13Taran Filippa Marcussen2005HALDEN IL7,322
J14Line Emilie K. Nossen2004HALDEN IL4,263
G12Isaac Ndombe2006HALDEN IL7,263







SPYD









KLASSEFOR - OG ETTERNAVNFØDTKLUBBRESULTATVEKT
G12William Bøhn-Bryntesen 2006HALDEN IL9,61400
G12Stein Steinaa 2006HALDEN IL15,42400
G12Isaac Ndombe2007HALDEN IL9,19400
G13Lion Frenay 2005HALDEN IL19,14400
G18/19Amaru Wijman 1999HALDEN IL26,64800
J12Mia Tofte-Sørensen 2007HALDEN IL11,28400
J12Thea Kvalheim2007HALDEN IL13,65400
J12Quinty Dora Frenay 2006HALDEN IL10,02400
J16Tuva M. Jacobsen2002MOSS IL43,22600
MSGardar Fridriksson1994Norna- Salhus60,77800
MSJarl Bjørklund1997HALDEN IL65,71800
KSEmilie Ingerø1995HALDEN IL50,94600
G18/19David Vorren2000Vadsø47,87800
G17Jonas Krøvel-Velle2001Vadsø49,57700







HØYDE









KLASSEFOR - OG ETTERNAVNFØDTKLUBBRES.
G12Isaac Ndombe2007HALDEN IL1,10
G13Lion Frenay 2005HALDEN IL1,25
G18/19Amaru Wijman 1999HALDEN IL1,45
J12Mia Tofte-Sørensen 2007HALDEN IL1,00
J12Synnøve Gilstedt Hundven2006HALDEN IL1,25
J12Thea Kvalheim2007HALDEN IL1,00
J13Saga Elnæs2005HALDEN IL1,05
J13Taran Filippa Marcussen2005HALDEN IL1,15
J14Line Emilie K. Nossen2004HALDEN ILNM



Kommentarer

0 Kommentar

Logg inn for å skrive en kommentar.

Levert av IdrettenOnline