RESULTATER FRA TRENINGSTEVNE PÅ HALDEN STADION 9. AUGUST 2018

Postet av Ottar Kvitnes den 10. Aug 2018

Her kommer resultatene fra torsdagens treningsstevne. Med ett kast på 67,88 i spyd, topper nå Jarl Bjørklund årets norgesstatistikk.

Vekt på diskos for Espen Jahren, Asker er korrigert til 2,0 kg.

2018-08-09 Treningsstevne- RESULTATER.xlsx

100 m Heat 1   Vind -2,2
KLASSE FOR - OG ETTERNAVN FØDT KLUBB TID
G12 Stein Steinaa  2006 Halden IL 17,26
G12 Isaac Ndombe 2006 Halden IL 17,92
G13 Aksel Olav Eriksen 2005 Halden IL 15,97
G14 Stian Laupsa-Schjerva 2004 Halden IL 15,12
G15 Jonathan Eilertsen 2003 Åsbro, Sverige 14,26
100 m Heat 2   Vind -1,2
KLASSE FOR - OG ETTERNAVN FØDT KLUBB TID
G17 Adrian Westlie 2001 Askim IF 12,84
J12 Quinty Freenay 2006 Halden IL 19,01
J14 Astrid Reknes 2004 FIF 15,49
M45-49Joacim Carlsson   Åsbro, Sverige 14,37
400 m Heat 1      
KLASSE FOR - OG ETTERNAVN FØDT KLUBB TID
G12 Stein Steinaa  2006 Halden IL 1,24,67
G12 Isaac Ndombe 2006 Halden IL 1,30,45
G14 Stian Laupsa-Schjerva 2004 Halden IL 1,16,37
400 m Heat 2      
KLASSE FOR - OG ETTERNAVN FØDT KLUBB TID
J14 Astrid Reknes 2004 Fredrikstad IF 1,06,03
J15 Lea Westlie 2003 Askim IF 1,06,04
M45-49Joacim Carlsson   Åsbro, Sverige 1,00,19
800 m        
KLASSE FOR - OG ETTERNAVN FØDT KLUBB TID
G12 Aris Remmerde 2006 NED 2,51,86
G12 Valenciano Roffe 2006 NED DNS
G13 Lion Frenay  2005 Halden IL 2,30,30
G13 Wouter Plugge 2005 NED 2,37,77
G14 Jelmer Rensink 2004 NED 2,38,33
J12 Eefke Plugge 2006 NED 3,13,37
J14 Indy Blauw 2004 NED 2,40,24
J14 Ingrid Koste 2004 NED 2,43,04
J14 Elin Slagt 2004 NED 2,51,15
J15 Sanne Nietsijl 2003 NED 2,32,84
1500 m        
KLASSE FOR - OG ETTERNAVN FØDT KLUBB TID
G15 Milan Frenay  2003 Halden IL 4,30,20
G17 Manolito Musters 2001 NED 4,15,08
G18/19 Trym Tønnesen 2000 Halden IL 4,10,90
G18/19 Amaru Wijman  1999 Halden IL 4,14,82
MS Lars-Erik Nordby 1989 Halden IL 4,27,40
MS Lars Erik Øde 1972 Rygge IL 4,58,20
3000 m        
KLASSE FOR - OG ETTERNAVN FØDT KLUBB TID
G16 Jamie Verhagen 2002 NED 10,25,98
G17 Sharma Ahmed 2001 Hammerfest 9,34,61
G17 Jonathan Breda 2001 Halden IL 9,40,89
J16 Selma Øde 2002 Rygge IL 10,47,92
M20-22 Tom Hendrikse 1998 NED 10,26,07
HØYDE        
KLASSE FOR - OG ETTERNAVN FØDT KLUBB RES.
G13 Aksel Olav Eriksen 2005 Halden IL 143
G14 Håkon Hansesæter 2004 Aremark IF 163
G14 Stian Laupsa-Schjerva 2004 Halden IL 130
G15 Jonathan Eilertsen 2003 Åsbro, Sverige 130
M45-49Joacim Carlsson   Åsbro, Sverige 150
M65-69Ulf Tudem 1951 Sandefjord TIF 160
SPYD        
KLASSE FOR - OG ETTERNAVN FØDT KLUBB RESULTAT VEKT Komm
G14 Tommi Pasanen 2004 Halden IL 48,78 600  
G14 Håkon Hansesæter 2004 Aremark IF 39,32 600  
G16 Benjamin Gressløs 2002 Sarpsborg IL 49,91 700  
G20/22 Jarl Bjørklund 1997 Halden IL 67,88 800 PB
G20/22 Alexander Skorpen 1998 Halden IL 64,32 800 PB
KS Emilie Ingerø 1996 Halden IL 52,37 600  
MS Christer Stenersrød 1991 Halden IL 63,56 800  
M55-59Bjørn Arild Sande 1961 Aremark IF 31,69 700 PB
DISKOS        
KLASSE FOR - OG ETTERNAVN FØDT KLUBB RES. VEKT
G14Sondre Jahren2004Asker50,231
G14 Stian Laupsa-Schjerva 2004 HIL 19,72 1
MSEspen Jahren 1966 Asker 35,40 2,0
M55-59Bjørn Arild Sande 1961 Aremark 33,97 1,5
M65-69Kjell Adamski 1949 SIL 46,52 1





Kommentarer

0 Kommentar

Logg inn for å skrive en kommentar.

Levert av IdrettenOnline