Ann-Mari Ringsell Berg

Ann-Mari Ringsell Berg

Resultater fra Salming karusellen 2018

Postet av Ann-Mari Ringsell Berg den 15. Jun 2018

Halden Stadion


Stevne: Karusellstevne
Stevnested:
Stevnedato: 12.06.2018  
Arrangør Halden IL
Kontaktperson: Lene Bergstrøm
Telefon:
Epost: lene.bergstrom@halden.kommune.no
Utendørs:
Kommentar: Været var bra, sol og 20 grader
Resultatliste: 13.06.2018
G-8 60m
Heat: 1 Vind: -0,5
1 Wilmer Bjørnstad Bjor 2010 Sarpsborg IL 10,94
2 Oliver Vestby 2012 FIL Borg 15,68
3 Mathias M. Nakken 2010 Halden IL 10,93
4 Syver Buskoven 2010 Fredrikstad IF 11,84
5 Kristian Henriksen  2010 Moss IL 12,08
         
Heat: 2 Vind: -2,9
1 Christoffer E. Rønning 2010 Fredrikstad IF 14,74
2 Marcus Mellemseter 2011 Halden IL 12,08
3 Erik R. Rusten 2010 Fredrikstad IF 11,73
4 Gustav O. Glomsrød 2010 Halden IL 13,15
5 Magnus A. Danielsen 2010 Bamse FL DNS
       
Heat: 3 Vind: -1,9
1 Markus Lindblom 2011 Vansjø/Svinndal IL 14,23
2 Joel B. Funkner 2011 Vansjø/Svinndal IL 14,63
3 Sivert Wiede Wik 2011 Vansjø/Svinndal IL 13,98
4 Andreas Hansen 2010 Spydeberg IL DNS
5 Viktor F. Westby 2010 Halden IL 13,28
6 Oliver Wik 2010 Vansjø/Svinndal IL 12,19
G-9 60m
Heat: 1 Vind: -0,9
1 Linus Lervik-Johansen 2009 Fredrikstad IF 11,01
2 Tobias Lund-Pettersen 2009 Ørje IL DNS
3 Martin Oraug 2009 Sarpsborg IL 12,00
4 Henrik E. Karlsen 2009 Fredrikstad IF 10,31
5 Fredrik Wergeland 2009 Bamse FIL DNS
6 Andreas Hansen 2009 Spydeberg IL 11,39
         
Heat: 2 Vind: +0,2
1 Oliver Strand Nilsen 2009 Fredrikstad IF 13,10
2 Jens Kristian Oalfsen 2009 Fredrikstad IF 11,07
3 Benjamin Syverstad 2009 Halden IL 12,68
4 Petter K. Haakonsen 2009 Sarpsborg IL 11,15
5 Lars Eskil Dalen 2009 Fredrikstad IF 10,05
6 August Sandnes 2009 Fredrikstad IF 9,89
       
G-10 60m
Heat: 1 Vind: -1,6
1 Elias Persen 2008 Fredrikstad IF 9,79
2 Oscar Beyer-Olsen 2008 Halden IL 11,42
3 Morten A. Granli 2008 Sarpsborg IL 10,37
4 Syver O. Andersen 2008 Sarpsborg IL 10,40
5 Petter Laupsa-Skjerva 2008 Halden IL 11,52
6 Kristoffer Kottum 2008 Sarpsborg IL 10,25
         
Heat: 2 Vind: +0,2
1 Edvardt Rødsmoen 2008 Halden IL 11,88
2 Mats E. Backstrøm 2008 Sarpsborg IL 10,95
3 Felix S. Johannessen 2008 Sarpsborg IL 10,63
4 Amund Enger-Olsen 2008 Fredrikstad IF 10,25
5 Elias G. Mathisen 2008 Moss IL DNS
         
Heat: 3 Vind: -1,1
1 Gabriel Hjelde 2008 Moss IL 11,78
2 Jonathan Økern-Klevmo 2008 Halden IL 14,8
3 Vebjørn F. Lønberg 2008 Spydeberg IL 11,67
4 Noah A. Fjeldberg 2008 Sarpsborg IL 10,95 +1,7
5 Jarle Nagel Alne 2008 Sarpsborg IL 11,56
6 Torstein Kopperud 2008 Bamse FIL 11,43
G-11 60m
Heat: 1 Vind: -0,9
1 Malvin Tollefsen 2007 Moss IL 9,91
2 Henrik W. Schrøder 2007 Sarpsborg IL 9,59
3 Hauk Espenes-Larsson 2007 Sarpsborg IL 10,50
4 Fredrik Bjercke-Johansen 2007 Sarpsborg IL 9,30
5 Jonas Olsen 2007 Fredrikstad IF 10,80
         
Heat: 2 Vind: -1,5
1 Martinius Sigvartsen 2007 Sarpsborg IL 10,18
2 Henrik Stokkenes 2007 Moss IL 11,27
3 Anders Storaker 2007 Sarpsborg IL DNS
4 Niklas Olavessen 2007 Moss IL 11,63
5 Amandus Bellman 2007 Fredrikstad IF 10,89
         
G-12 60m
Heat: 1 Vind: -0,0
1 Lucas S. Løwen 2006 Fredikstad IF 9,82
2 marius Persen 2006 Fredrikstad IF 9,87
3 Vincent R. Johansen 2006 Fredrikstad IF 10,00
4 Stein Z. Steinaa 2006 Halden IL 10,40
5 Vetle Gulaker 2006 Fredrikstad IF 11,17
         
Heat: 2 Vind: -0,7
1 William Sire 2006 Fredrikstad IF 9,98
2 Robin Agard 2006 Fredrikstad IF 12,22
3 Casper Landberg 2006 Fredrikstad IF 10,03
4 Johannes M. Nygaard 2006 Moss IL DNS
5 Teo Holm-Gabler 2006 Sarpsborg IL DNS
       
Heat: 3 Vind: -1,5
1 Marius Sæthre 2006 Sarpsborg IL 10,76
2 Henrik Haugslien 2006 Bamse FIL 9,36
3 Sean M. Bjønnes 2006 Fredrikstad IF 10,43
4 Henrik Holm 2006 Spydeberg IL 10,26
5        
J-8 60m
Heat: 1 Vind: -2,4
1 Signe Kvalheim 2010 Halden IL 10,88
2 Maja Mellemseter 2010 Halden IL 11,65
3 Jenny V. Hammer 2010 Halden IL 12,61
4 Kristine G. Hundven 2010 Halden IL 12,44
5 Linn K. Vinskei 2010 Vansjø/Svinndal IL 12,84
         
Heat: 2 Vind: -0,1
1 Mane Oraug 2011 Sarpsborg IL 13,14
2 Lilly P. Vormeland 2010 Bamse FIL 14,66
3 Ruth P. Vormeland 2010 Bamse FIL 12,47
4 Martine Vestby 2010 FIL Borg 12,59
5 Ingrid Emilsen 2011 Sarpsborg IL 12,96
       
J-9 60m
Heat: 1 Vind: -1,1
1 Aida C. Agard 2009 Fredrikstad IF 13,10
2 Hedvig B. Brimsholm 2009 Fredrikstad IF 11,59
3 Thea Sofie Aashammer 2009 FIL Borg 10,99
4 Elva Bromander 2009 Sarpsborg IL DNS
5 Kathrine Bråthen 2009 Spydeberg IL 11,12
6 Oda Johanne Grønnern 2009 FIL Bamse 11,17
         
Heat: 2 Vind: 0,0
1 Hanna Glinski 2009 Halden IL 13,01
2 Kamilla Bøye 2009 FIL Bamse 10,85
3 Silje Porsmyr 2009 FIL Bamse 12,79
4 Celine Berger 2009 Halden IL 12,88
5 Maya H. I. Solvang 2009 Sarpsborg IL 11,68
         
Heat: 3 Vind: -0,1
1 Ingrid Mjølnerød 2009 Halden IL 11,61
2 Signe Smetana 2009 Halden IL 12,66
3 Siri K. H. Rynning 2009 Fredrikstad IF 15,85
4 Sunniva B. Åsverstad 2009 Spydeberg IL 11,85
J-10 60m
Heat: 1 Vind: -1,2
1 Hanna Fosserud 2008 FIL Borg 11,18
2 Alma L. Hammer 2008 FIL Borg 10,60
3 Mia Waglen-Sørensen 2008 Spydeberg IL 10,96
4 Amelia Alvim 2008 Spydeberg IL 11,94
5 Marthe L. Skjøren 2008 Sarpsborg IL 12,78
6 Deniz Ayub 2008 Halden IL 12,36
         
Heat: 2 Vind: -1,3
1 Hedda Grønnern 2008 FIL Bamse 10,91
2 Oline Svendsen 2008 Halden IL 12,88
3 Ella  Mass Leine 2009 Fredrikstad IF 12,45
4 Maren Emilsen 2009 Sarpsborg IL 11,37
5 Jenny H. Karlsen 2008 Halden IL 11,79
6 Thia Aas Johansen 2008 Fredrikstad IF 12,58
         
J-11 60m
Heat: 1 Vind: -1,3
1 Thea Kvalheim 2007 Halden IL 11,58
2 Emma S. Klausen 2007 Sarpsborg IL 10,28
3 Mia Tofte-Sørensen 2007 Halden IL 11,54
4 Emilie W. Bråthen 2007 Spydeberg IL DNS
5 Agatha G. Strøm 2007 Fredrikstad IF 11,29
6 Johanna Solberg 2007 Fredrikstad IF 11,32
         
Heat: 2 Vind: -0,4
1 Malin D. Simensen 2007 Moss IL 12,62
2 Karmen Brinkmann 2007 Moss IL 12,18
3 Isabel Edwald 2007 Moss IL DNS
4 Frida Bjercke-Bjørnstad 2007 Sarpsborg IL 10,71
5 Sharifah A. B. Tarig 2007 Fredrikstad IF 10,68
6 Aishah Alsagoft 2007 Fredrikstad IF DNS
         
J-12 60m
Heat: 1 Vind: -1,5
1 Malin Solberg 2006 Rakkestad IF 9,84
2 Synnøve G. Hundven 2996 Halden IL 9,34
3 Dina Aasen 2006 Fredrikstad IF DNS  
4 Emilie Larssen  2006 FIL Borg 12,74
5 Quinty frenay 2006 Halden IL 12,24  
           
G-8 Lengde sone 0,5m  
  Wilmer Bjørnstad Bjor 2010 Sarpsborg IL 2,86 0
  Oliver Vestby 2012 FIL Borg 1,95 -0,1
  Mathias M. Nakken 2010 Halden IL 2,88 1,2
  Syver Buskoven 2010 Fredrikstad IF 2,63 0,1
  Kristian Henriksen  2010 Moss IL 2,64 0,2
Christoffer E. Rønning 2010 Fredrikstad IF 1,93 1,7
Marcus Mellemseter 2011 Halden IL DNS
Erik R. Rusten 2010 Fredrikstad IF 2,71 -0,5
Gustav O. Glomsrød 2010 Halden IL 2,10 0,1
Magnus A. Danielsen 2010 Bamse FL DNS
Markus Lindblom 2011 Vansjø/Svinndal IL 1,93 0.9
Joel B. Funkner 2011 Vansjø/Svinndal IL 1,76 -1
Sivert Wiede Wik 2011 Vansjø/Svinndal IL 2,14 0,3
Andreas Hansen 2010 Spydeberg IL DNS
Viktor F. Westby 2010 Halden IL 1,65 2
Oliver Wik 2010 Vansjø/Svinndal IL 2,67 0,1
G-9 Lengde sone 0,5m
  Linus Lervik-Johansen 2009 Fredrikstad IF 2,91 0,5
  Tobias Lund-Pettersen 2009 Ørje IL DNS -0,1
  Martin Oraug 2009 Sarpsborg IL 2,54 1,1
  Henrik E. Karlsen 2009 Fredrikstad IF 3,02 0,1
  Fredrik Wergeland 2009 Bamse FIL DNS 0
Andreas Hansen 2009 Spydeberg IL 2,29 0,3
Oliver Strand Nilsen 2009 Fredrikstad IF 3,17 0
Jens Kristian Oalfsen 2009 Fredrikstad IF 2,63 1,4
Benjamin Syverstad 2009 Halden IL 1,79 0,1
Petter K. Haakonsen 2009 Sarpsborg IL 2,99 -0,2
Lars Eskil Dalen 2009 Fredrikstad IF 3,23 1,5
August Sandnes 2009 Fredrikstad IF 2,99 -0,9
Oscar Beyer-Olsen 2009 Halden IL 2,74 -0,6
G-10 Lengde sone 0,5m
  Elias Persen 2008 Fredrikstad IF 3,94 0
  Oscar Beyer-Olsen 2008 Halden IL DNS -0,1
  Morten A. Granli 2008 Sarpsborg IL 3,60 0,8
  Syver O. Andersen 2008 Sarpsborg IL 3,43 0
  Petter Laupsa-Skjerva 2008 Halden IL 2,03 -1,1
Kristoffer Kottum 2008 Sarpsborg IL 3,42 -1,5
Edvardt Rødsmoen 2008 Halden IL 2,50 -1,2
Mats E. Backstrøm 2008 Sarpsborg IL 2,87 -0,4
Felix S. Johannessen 2008 Sarpsborg IL 2,77 -1
Amund Enger-Olsen 2008 Fredrikstad IF 3,06 0,2
Elias G. Mathisen 2008 Moss IL DNS  
Gabriel Hjelde 2008 Moss IL 2,8 -1
Jonathan Økern-Klevmo 2008 Halden IL 1,67 -1,3
Vebjørn F. Lønberg 2008 Spydeberg IL 2,74 -0,4
  Noah A. Fjeldberg 2008 Sarpsborg IL 3,35 -1,4
  Jarle Nagel Alne 2008 Sarpsborg IL 2,71 -1,4
  Torstein Kopperud 2008 Bamse FIL 2,61 0,6
 
J-8 Lengde sone 0,5m
  Signe Kvalheim 2010 Halden IL 2,93 -0,3
  Maja Mellemseter 2010 Halden IL 2,65 0
  Jenny V. Hammer 2010 Halden IL 2,32 0,5
  Kristine G. Hundven 2010 Halden IL 2,10 -0,6
  Linn K. Vinskei 2010 Vansjø/Svinndal IL 2,25 0,2
Marie Oraug 2011 Sarpsborg IL 1,77 0
Lilly P. Vormeland 2010 Bamse FIL 1,72 0,8
Ruth P. Vormeland 2010 Bamse FIL 1,99 0,4
Martine Vestby 2010 FIL Borg 1,77 0,9
Ingrid Emilsen 2011 Sarpsborg IL 2,40 1
Kamilla Bøye 2010 FIL Bamse 2,76 -0,3
         
J-9 Lengde sone 0,5m    
  Aida C. Agard 2009 Fredrikstad IF 2,35 0
  Hedvig B. Brimsholm 2009 Fredrikstad IF 2,65 0,1
  Thea Sofie Aashammer 2009 FIL Borg 0,00  
  Elva Bromander 2009 Sarpsborg IL DNS
  Kathrine Bråthen 2009 Spydeberg IL 2,79 0,7
Oda Johanne Grønnern 2009 FIL Bamse 2,60 0,1
Hanna Glinski 2009 Halden IL 1,66 0,7
Kamilla Bøye 2009 FIL Bamse DNS
Silje Porsmyr 2009 FIL Bamse 2,13 0,3
Celine Berger 2009 Halden IL 1,69 0,2
Maya H. I. Solvang 2009 Sarpsborg IL 2,38 0
Ingrid Mjølnerød 2009 Halden IL 2,24 0,6
Signe Smetana 2009 Halden IL 2,18 1
Siri K. H. Rynning 2009 Fredrikstad IF 1,46 -0,7
Sunniva B. Åsverstad 2009 Spydeberg IL 2,56 -0,4
 
J-11 Lengde sone 0,5m  
1 Emma S. Klausen 2007 Sarpsborg IL 3,86 -0,9
2 Agatha G. Strøm 2007 Fredrikstad IF 3,30 0,5
3 Thea Kvalheim 2007 Halden IL 3,16 0,1
4 Frida Bjercke-Bjørnstad 2007 Sarpsborg IL 3,13 -1,7
5 Sharifah A. B. Tarig 2007 Fredrikstad IF 3,04 -0,5
6 Johanna Solberg 2007 Fredrikstad IF 2,77 -1,1
7 Mia Tofte-Sørensen 2007 Halden IL 2,51 -0,8
8 Karmen Brinkmann 2007 Moss IL 2,47 -0,9
9 Malin D. Simensen 2007 Moss IL 2,12 -1,2
Isabel Edwald 2007 Moss IL DNS
Emilie W. Bråthen 2007 Spydeberg IL DNS
Aishah Alsagoft 2007 Fredrikstad IF DNS
G-11 Høyde
1 Fredrik Bjercke-Johansen 2007 Sarpsborg IL 1,25
2 Malvin Tollefsen 2007 Moss IL 1,25
3 Martinius Sigvartsen 2007 Sarpsborg IL 1,20
4 Amandus Bellman 2007 Fredrikstad IF 1,20
5 Hauk Espenes-Larsson 2007 Sarpsborg IL 1,15
6 Henrik Stokkenes 2007 Moss IL 1,05
7 Niklas Olavessen 2007 Moss IL 1,05
8 Jonas Olsen 2007 Fredrikstad IF 0
Anders Storaker 2007 Sarpsborg IL DNS
     
G-12 Høyde
1 Henrik Holm 2006 Spydeberg IL 1,25
2 William Sire 2006 Fredrikstad IF 1,20
3 Marius Persen 2006 Fredrikstad IF 1,15
4 Vetle Gulaker 2006 Fredrikstad IF 1,15
5 Robin Agard 2006 Fredrikstad IF 1,15
6 Casper Landberg 2006 Fredrikstad IF 1,15
7 Martin Eilertsen 2006 Fredrikstad IF 1,10
8 Vincent R. Johansen 2006 Fredrikstad IF 1,10
9 Sean M. Bjønnes 2006 Fredrikstad IF 1,10
10 Marius Sæthre 2006 Sarpsborg IL 1,00
         
J-10 Høyde
  Hanna Fosserud 2008 FIL Borg 1,10
  Alma L. Hammer 2008 FIL Borg 1,05
  Mia Waglen-Sørensen 2008 Spydeberg IL 0,95
  Amelia Alvim 2008 Spydeberg IL 0,85
  Marthe L. Skjøren 2008 Sarpsborg IL 0,85
  Deniz Ayub 2008 Halden IL 0,95
  Hedda Grønnern 2008 FIL Bamse 0,95
  Oline Svendsen 2008 Halden IL 0,80
  Ella  Mass Leine 2009 Fredrikstad IF 0,95
  Maren Emilsen 2009 Sarpsborg IL 0,90
Jenny H. Karlsen 2008 Halden IL 0,90
Thia Aas Johansen 2008 Fredrikstad IF 0,95
J-12 Høyde
1 Synnøve G. Hundven 2996 Halden IL 1,25
2 Emilie Larssen  2006 FIL Borg 0,00
DNS Dina Aasen 2006 Fredrikstad IF  
G-10 Kule 2,0kg
  Elias Persen 2008 Fredrikstad IF 7,07
  Oscar Beyer-Olsen 2008 Halden IL DNS
  Morten A. Granli 2008 Sarpsborg IL 5,36
  Syver O. Andersen 2008 Sarpsborg IL 5,14
  Petter Laupsa-Skjerva 2008 Halden IL 2,63
  Kristoffer Kottum 2008 Sarpsborg IL 5,66
  Edvardt Rødsmoen 2008 Halden IL 5,08
  Mats E. Backstrøm 2008 Sarpsborg IL 4,95
  Felix S. Johannessen 2008 Sarpsborg IL 5,70
  Amund Enger-Olsen 2008 Fredrikstad IF 5,17
Elias G. Mathisen 2008 Moss IL DNS
Gabriel Hjelde 2008 Moss IL 4,71  
Jonathan Økern-Klevmo 2008 Halden IL 2,95
Vebjørn F. Lønberg 2008 Spydeberg IL 5,00
Noah A. Fjeldberg 2008 Sarpsborg IL 5,72
Jarle Nagel Alne 2008 Sarpsborg IL 4,42
  Torstein Kopperud 2008 Bamse FIL 4,49
   
J-10 Kule 2,0kg
  Hanna Fosserud 2008 FIL Borg 4,78
  Alma L. Hammer 2008 FIL Borg 5,34
  Mia Waglen-Sørensen 2008 Spydeberg IL 5,10
  Amelia Alvim 2008 Spydeberg IL 3,55
  Marthe L. Skjøren 2008 Sarpsborg IL 4,71
  Deniz Ayub 2008 Halden IL 4,71
  Hedda Grønnern 2008 FIL Bamse 3,69  
  Oline Svendsen 2008 Halden IL 3,79  
  Ella  Mass Leine 2009 Fredrikstad IF 4,45
  Maren Emilsen 2009 Sarpsborg IL 3,58  
Jenny H. Karlsen 2008 Halden IL 6,22  
Thia Aas Johansen 2008 Fredrikstad IF 4,75  
J-12 Kule 2,0kg
1 Synnøve G. Hundven 2996 Halden IL 7,67
2 Emilie Larssen  2006 FIL Borg 5,75
3 Quinty Frenay 2006 Halden IL 4,02
  Dina Aasen 2006 Fredrikstad IF DNS
           
G-11 Spyd 400g
1 Melvin Tollefsen 2007 Moss IL 23,81  
2 Fredrik Bjercke-Johansen 2007 Sarpsborg IL 20,90  
3 Henrik W. Schrøder 2007 Sarpsborg IL 19,36  
4 Martinius Sigvartsen 2007 Sarpsborg IL 16,52  
5 Hauk Espenes-Larsson 2007 Sarpsborg IL 14,40
6 Niklas Olavessen 2007 Moss IL 12,44
7 Amandus Bellman 2007 Fredrikstad IF 9,65
8 Henrik Stokkenes 2007 Moss IL 8,73    
 
G-12 Spyd 400g
1 Henrik Holm 2006 Spydeberg IL 24,73
2 Casper Landberg 2006 Fredrikstad IF 22,97  
3 Lucas S. Løwen 2006 Fredrikstad IF 18,89
4 Stein Z. Steinaa 2006 Halden IL 16,97  
5 Marius Sæthre 2006 Sarpsborg IL 16,90  
6 Sean M. Bjønnes 2006 Fredrikstad IF 14,36  
7 William Sire 2006 Fredrikstad IF 13,92  
8 Vetle Gulaker 2006 Fredrikstad IF 12,83
9 Martin Eilertsen 2006 Fredrikstad IF 11,84
10 Marius Persen 2006 Fredrikstad IF 10,97
11 Robin Agard 2006 Fredrikstad IF 10,93    
12 Vincent R. Johansen 2006 Fredrikstad IF 9,56
 
J-11 Spyd 400g
1 Emma S. Klausen 2007 Sarpsborg IL 20,17
2 Frida Bjercke-Bjørnstad 2007 Sarpsborg IL 17,18
3 Thea Kvalheim 2007 Halden IL 15,77
4 Agatha G. Strøm 2007 Fredrikstad IF 10,87
5 Sharifah A. B. Tarig 2007 Fredrikstad IF 10,68
6 Johanna Solberg 2007 Fredrikstad IF 7,53  
7 Malin D. Simensen 2007 Moss IL 7,51
8 Karmen Brinkmann 2007 Moss IL 5,35  
9 Mia Tofte-Sørensen 2007 Halden IL 3,20  
 
G-8 Liten ball  
  Wilmer Bjørnstad Bjor 2010 Sarpsborg IL 11,35
  Oliver Vestby 2012 FIL Borg 11,17
  Mathias M. Nakken 2010 Halden IL 22,42
  Syver Buskoven 2010 Fredrikstad IF 14,44    
  Kristian Henriksen  2010 Moss IL 10,29
  Christoffer E. Rønning 2010 Fredrikstad IF 9,70  
  Marcus Mellemseter 2011 Halden IL 13,75
  Erik R. Rusten 2010 Fredrikstad IF 23,87  
  Gustav O. Glomsrød 2010 Halden IL 13,85  
  Magnus A. Danielsen 2010 Bamse FL DNS  
  Markus Lindblom 2011 Vansjø/Svinndal IL 12,79  
Joel B. Funkner 2011 Vansjø/Svinndal IL 5,82
Sivert Wiede Wik 2011 Vansjø/Svinndal IL 16,27
Andreas Hansen 2010 Spydeberg IL DNS
Viktor F. Westby 2010 Halden IL 10,57    
Oliver Wik 2010 Vansjø/Svinndal IL 22,48
       
G-9 Liten ball
  Linus Lervik-Johansen 2009 Fredrikstad IF 18,76
  Tobias Lund-Pettersen 2009 Ørje IL DNS
  Martin Oraug 2009 Sarpsborg IL 14,55
  Henrik E. Karlsen 2009 Fredrikstad IF 37,37  
  Fredrik Wergeland 2009 Bamse FIL DNS
  Andreas Hansen 2009 Spydeberg IL 24,41  
  Oliver Strand Nilsen 2009 Fredrikstad IF 21,38  
  Jens Kristian Oalfsen 2009 Fredrikstad IF 19,10  
  Benjamin Syverstad 2009 Halden IL 14,02  
  Petter K. Haakonsen 2009 Sarpsborg IL 11,32
  Lars Eskil Dalen 2009 Fredrikstad IF 21,94
August Sandnes 2009 Fredrikstad IF 25,2
Oscar Beyer-Olsen 2009 Halden IL 16,77    
J-8 Liten ball
  Signe Kvalheim 2010 Halden IL 14,16
  Maja Mellemseter 2010 Halden IL 18,75
  Jenny V. Hammer 2010 Halden IL 12,96
  Kristine G. Hundven 2010 Halden IL 10,27
  Linn K. Vinskei 2010 Vansjø/Svinndal IL 15,30
  Marie Oraug 2011 Sarpsborg IL 9,64
  Lilly P. Vormeland 2010 Bamse FIL 14,62
  Ruth P. Vormeland 2010 Bamse FIL 12,43
  Martine Vestby 2010 FIL Borg 10,07
  Ingrid Emilsen 2011 Sarpsborg IL 7,88
  Kamilla Bøye 2010 FIL Bamse 13,65
J-9 Liten ball
  Aida C. Agard 2009 Fredrikstad IF 19,80
  Hedvig B. Brimsholm 2009 Fredrikstad IF 12,22
  Thea Sofie Aashammer 2009 FIL Borg 10,36
  Elva Bromander 2009 Sarpsborg IL DNS
  Kathrine Bråthen 2009 Spydeberg IL 14,85
  Oda Johanne Grønnern 2009 FIL Bamse 13,47
  Hanna Glinski 2009 Halden IL 11,04
  Kamilla Bøye 2009 FIL Bamse DNS
  Silje Porsmyr 2009 FIL Bamse 12,11
  Celine Berger 2009 Halden IL 10,49
  Maya H. I. Solvang 2009 Sarpsborg IL 14,94
Ingrid Mjølnerød 2009 Halden IL 17,65
Signe Smetana 2009 Halden IL 15,00
Siri K. H. Rynning 2009 Fredrikstad IF 11,58
Sunniva B. Åsverstad 2009 Spydeberg IL 10,32
G-8 600m
Heat: 1    
  Mathias M. Nakken 2010 Halden IL 2,33,35
  Syver Buskoven 2010 Fredrikstad IF 2,35,99
  Kristian Henriksen  2010 Moss IL 2,33,49
  Christoffer E. Rønning 2010 Fredrikstad IF 3,22,25
  Marcus Mellemseter 2011 Halden IL 2,39,14
Erik R. Rusten 2010 Fredrikstad IF 2,52,22
Gustav O. Glomsrød 2010 Halden IL 2,54,22
Markus Lindblom 2011 Vansjø/Svinndal IL 3,33,17
Joel B. Funkner 2011 Vansjø/Svinndal IL 3,32,08
Sivert Wiede Wik 2011 Vansjø/Svinndal IL 3,02,65
Viktor F. Westby 2010 Halden IL 3,15,85
Oliver Wik 2010 Vansjø/Svinndal IL 2,40,76
G-9 600m
Heat: 1    
  Linus Lervik-Johansen 2009 Fredrikstad IF DNS
  Tobias Lund-Pettersen 2009 Ørje IL DNS
  Martin Oraug 2009 Sarpsborg IL DNS
  Henrik E. Karlsen 2009 Fredrikstad IF 2,26,80
  Fredrik Wergeland 2009 Bamse FIL DNS
Andreas Hansen 2009 Spydeberg IL DNS
Oliver Strand Nilsen 2009 Fredrikstad IF 2,35,51
Jens Kristian Oalfsen 2009 Fredrikstad IF 2,44,80
Benjamin Syverstad 2009 Halden IL 3,33,71
Petter K. Haakonsen 2009 Sarpsborg IL 2,54,70
Lars Eskil Dalen 2009 Fredrikstad IF DNS
August Sandnes 2009 Fredrikstad IF DNS
Oscar Beyer-Olsen 2009 Halden IL DNS
       
G-10 600m
Heat: 1    
  Elias Persen 2008 Fredrikstad IF DNS
  Oscar Beyer-Olsen 2008 Halden IL DNS
  Morten A. Granli 2008 Sarpsborg IL DNS
  Kristoffer Kottum 2008 Sarpsborg IL DNS
  Mats E. Backstrøm 2008 Sarpsborg IL 2,20,35
Amund Enger-Olsen 2008 Fredrikstad IF 2,15,78
Gabriel Hjelde 2008 Moss IL 2,23,97
Noah A. Fjeldberg 2008 Sarpsborg IL DNS
Jarle Nagel Alne 2008 Sarpsborg IL 2,32,52
Torstein Kopperud 2008 Bamse FIL 2,20,52
G-11 600m
Heat: 1    
1 Henrik W. Schrøder 2007 Sarpsborg IL 2,00,84
2 2007 2,01,27
3 Henrik Stokkenes 2007 Moss IL 2,24,61
  Niklas Olavessen 2007 Moss IL DNS
  Jonas Olsen 2007 Fredrikstad IF DNS
 
G-12 600m
Heat: 1    
1 Lucas S. Løwen 2006 Fredrikstad IF 1,58,67
2 Casper Landberg 2006 Fredrikstad IF 2,01,15
3 Stein Z. Steinaa 2006 Halden IL 2,11,52
4 William Sire 2006 Fredrikstad IF 2,20,63
J-8 600m
Heat: 1    
  Signe Kvalheim 2010 Halden IL 2,32,34
  Maja Mellemseter 2010 Halden IL 2,41,47
  Marie Oraug 2011 Sarpsborg IL 2,47,46
  Lilly P. Vormeland 2010 Bamse FIL 3,48,82
  Ingrid Emilsen 2011 Sarpsborg IL 3,10,76
J-9 600m
Heat: 1    
  Aida C. Agard 2009 Fredrikstad IF DNS
  Hedvig B. Brimsholm 2009 Fredrikstad IF 2,22,43
  Elva Bromander 2009 Sarpsborg IL DNS
  Oda Johanne Grønnern 2009 FIL Bamse 2,28,50
  Hanna Glinski 2009 Halden IL 3,05,56
Ingrid Mjølnerød 2009 Halden IL 2,43,38
J-10 600m
Heat: 1    
  Alma L. Hammer 2008 FIL Borg 2,50,04
  Oline Svendsen 2008 Halden IL 3,35,66
  Ella  Mass Leine 2009 Fredrikstad IF DNS
  Maren Emilsen 2009 Sarpsborg IL 2,50,06
  Thia Aas Johansen 2008 Fredrikstad IF DNS
J-11 600m
Heat: 1    
1 Thea Kvalheim 2007 Halden IL 2,28,08
2 Johanna Solberg 2007 Fredrikstad IF 2,33,03
3 Aishah Alsagoft 2007 Fredrikstad IF 2,38,10
4 Frida Bjercke-Bjørnstad 2007 Sarpsborg IL 2,41,28
5 Karmen Brinkmann 2007 Moss IL 3,00,88
  Emma S. Klausen 2007 Sarpsborg IL DNS
Sharifah A. B. Tarig 2007 Fredrikstad IF DNS
Mia Tofte-Sørensen 2007 Halden IL DNS
J-12 600m
Heat: 1    
1 Malin S.Solberg 2006 Rakkestad IF 2,00,80
2 Synnøve G. Hundven 2006 Fredrikstad IF 2,16,21
3 Quinty Frenay 2006 Halden IL 2,29,37




Kommentarer

0 Kommentar

Logg inn for å skrive en kommentar.

Levert av IdrettenOnline