Klubbmesterskapet 24/9-16

Postet av Halden IL den 23. Sep 2016

Klubbmesterskap
2016
lørdag 24/9
FunksjonerNavnKommentarerHuskeliste
Stevneledelse
StevnelederAnn-Mari Berg
Invitasjoner, etc.
Bestemme øvelserArr. gruppa
Lage invitasjonAnn-Mari Berg
Sende ut invitasjonAnn-Mari BergTil krets, klubber, inkl. legge ut på nettet
Funksjonærer
Innkalle funksjonærer, dommereAnn-Mari BergFølge opp, påminnelser
Påmeldinger, etc.
Motta påmeldingerLene Bergstrøm, trenere På forhånd og/eller i sekretariatet
Lage startlisterOttar Kvitnes
Tidsskjema
Lage tidsskjemaLene Bergstrøm
Premier
Bestemme premierArr. gruppa
Innkjøp premierAnn-Mari Berg
PremieutdelingFås på avsluttningsfesten Husk avkryssing av de som mottar premier (gjelder Craft)
Resultater
Lage resultatlisterOttar Kvitnes
Rapporter
Rapport kretsenOttar Kvitnes
Stevnesekretær
Motta påmeldingerOttar KvitnesEtteranmeldinger stevnedagen
Utdeling startnummerAnn-Mari Berg
Premieutdeling
Speaker
Lese resultaterØystein Johansen
Øvrig informasjonØystein Johansen
Tidtagerteam
Operere FinishLynx Gjermund / Ottar Walkietalkie
Skrive tider (PC/manuelt) Gjermund / Ottar
Ta rekkefølge (på banen)Bredo Gylvik, Espen Nordli, og Petter Husvik Målskjema
Ta rekkefølge (på banen)Hanne Lind Målskjema
Starter, startordnerNils Petter HusvikStående start for 9 og 10-åringene i hht. håndbokaStartpistol m/ammunisjon og sender, startblokker, baneanvisere, walkietalkie
Vindmåleravleser
Lese av vindmålerHege Tønnesen Melde til tidtagerbuaVindmåler, walkietalkie
Kule
ØvelseslederSolveig R Martinsen Målerbånd, kost, skriveunderlag, penn, kuler
Måle uteHalvard Elders Vekter: se øvelsesskjema
Returnere kulerHalvard Elders
Måle inneCathrine Elders
Skrive resultaterSolveig R Martinsen
Liten ball 150g
ØvelseslederAnn-Mari Berg/ Ton Frenay Kastmerker, målerbånd, skriveunderlag, penner, baller.Ballene skal veie 150 g for alle klasser (fra 2013)
Måle uteCharlotte Hundsven
Returnere ballerLinn Laupsa- Skjerva
Måle inne
Skrive resultaterAnn-Mari Berg/ Ton Frenay
Spyd
ØvelseslederAnn-Mari Ringsell Berg Kastmerker, målerbånd, skriveunderlag, penner, spyd.
Måle ute, sette ned kastmerkerBjørn Ingerø Vekter: se øvelsesskjema
Returnere spydRolf Huseby
Måle inneRoxanna Ingerø
Skrive resultaterAnn-Mari Ringsell Berg
Diskos
ØvelseslederLars Martin Jægerkl 14.00 Kastmerker, målerbånd, kost skriveunderlag, penner, diskoser
Måle ute, sette ned kastmerkerHalvard Elders Vekter: se øvelsesskjema
Returnere diskoserCathrine Elders
Måle inneLars Martin Jæger
Skrive resultaterLars Martin Jæger
Slegge
ØvelseslederLars Martin JægerKL 14.00Kastmerker, målerbånd, kost skriveunderlag, penner, slegger
Måle ute, sette ned kastmerkerHalvard Elders Vekter: se øvelsesskjema
Returnere sleggerHalvard Elders
Måle inneCathrine Elders
Skrive resultaterLars Martin Jæger
Lengde
ØvelseslederJames Brennand Målerbånd, rake, skriveunderlag, penner. tape, kritt, målepinne.
Måle uteAnders Kvalheim Satssoner: se øvelsesskjema
Måle inneToreMoen
Skrive resultaterJames Brennand
Tresteg
Øvelsesleder Målerbånd, rake, skriveunderlag, penner. tape, kritt, målepinne.
Måle ute Satssoner: se øvelsesskjema
Måle inne
Skrive resultater
Høyde, stativ A
ØvelseslederTon Frenay Målerstav, skriveunderlag, penner
Flytte/sette opp listerElse Marie Guldahl-Andersen
Flytte/sette opp listerAnn Ckristin Borgen
Skrive resultaterTon Frenay


Terminliste for resten av sesongen 2016

Postet av Halden IL den 10. Jul 2016

Nedenfor følger terminliste for resten av denne sesongen, hentet fra Østfold Friidrett:

Dato for Kanonløpet (20/8) kan bli endret.

Juli

EM U18

Tbilisi, GEO

14.-17.

VM junior

?

19.-24.

NM

Askøy

29.-31.

August

NM junior

Brandbu

5.-7.

Nordisk juniorlandskamp 19år

Reykjavik, ISL

13.-14.

Nordisk-Baltisk U23 mesterskap

Espoo, FIN

20.-21.

Olavslekene

Sarpsborg IL

20.

Kanonløpet

HIL

20.

Salmingkarusell 5

Askim IF

22.

Treningsstevne

Moss IL

24.

Treningsstevne

HIL

25.

Bendit-lekene 13-14 år

Jessheim

27.-28.

Salmingkarusell 6

Fredrikstad IF

30.

September

UM

Sandes

2.-4.

KM stafetter 2016

Moss IL

07.

Glavamila

AskimIF

07.

Salmingkarusell 7

Moss IL

10.

Klubbmesterskap

Askim IF

14.

Åpent klubbmesterskap 2016

Moss IL

17.

Fredrikstad bratteste

Fredrikstad IF

17.

Åpent klubbmesterskap

Fredrikstad IF

19.

Åpent Klubbmesterskap

Sarpsborg IL

22.

Åpent klubbmesterskap

HIL

25.

Oktober

Treningsstevne

HIL

09.

Fredrikstadmarka rundt

Fredrikstad IF

09.

Fredrikstad Maraton

Fredrikstad IF

22.



RESULTATER FRA TRENINGSSTEVNE PÅ HALDEN STADION 7. JULI

Postet av Halden IL den 8. Jul 2016

Her kommer resultatene fra gårsdagens treningsstevne på Aremark og Halden stadioner.

Det er notert PB der vi har opplysninger om dette:

100 M
HEAT 1: VIND : -2,4
KLASSE FOR - OG ETTERNAVN FØDT KLUBB TID
J13 Sanne Isberg Kapstad 2004 Moss IL 14,85
J13 Siri Hauan 2003 FIK Orion 15,09
HEAT 2: VIND : -1,8
KLASSE FOR - OG ETTERNAVN FØDT KLUBB TID
G14 Jacob Hernandez-Gomez H. 2002 Halden IL 12,89
G15 Viktor Andresen 2001 Fredrikstad IF 14,24
G16 Patrick Bennett 2000 Halden IL 13,09
400 M
KLASSE FOR - OG ETTERNAVN FØDT KLUBB TID
G16 Patrick Bennett 2000 Halden IL 61,32
G17 Alexander Skammelsrud 1999 Halden IL 55,59
G18/19 Bendik Hansen 1998 Moss IL 53,93
J17 Carlen Baran 1999 Halden IL 65,16
KULE
KLASSE FOR - OG ETTERNAVN FØDT ÅR KLUBB RESULTAT VEKT
G13 Håkon Wiig 2004 Aremark IF 9,42 3
J13 Sanne Isberg Kapstad 2004 Moss IL 10,25 2
J13 Henriette Jæger 2003 Aremark IF 9,97 2
KS Emilie Ingerø 1995 Halden IL 11,82 4 PB
KS Marit Jørgenrud 1991 Spydeberg IL 11,72 4
MV55-59 Bjørn Arild Sande 1961 Aremark IF 9,55 6
HØYDE
KLASSE FOR - OG ETTERNAVN FØDT ÅR KLUBB RESULTAT
G13 Christian Thomassen 2003 Aremark IF 135
G16 Fredrik Gudheim Haraldstad 2000 Sarpsborg IL 167
G16 Patrick Bennett 2000 Halden IL 155
J13 Siri Hauan 2003 FIK Orion 150
J13 Henriette Jæger 2003 Aremark IF 140
TRESTEG
KLASSE FOR - OG ETTERNAVN FØDT ÅR KLUBB RESULTAT Vind
G13 Håkon Wiig 2004 Aremark IF 10,07 0,1
G13 Christian Thomassen 2003 Aremark IF 9,43 1,4
G15 Viktor Andresen 2001 Fredrikstad IF 10,90 0,6 PB
G16 Fredrik Gudheim Haraldstad 2000 Sarpsborg IL 11,74 0,5
J13 Henriette Jæger 2003 Aremark IF 9,69 1,4
SPYD
KLASSE FOR - OG ETTERNAVN FØDT KLUBB RESULTAT VEKT
G13 Håkon Wiig 2004 Aremark IF 33,76 400
G14 Benjamin Gressløs 2002 Sarpsborg IL 42,58 600
G16 Fredrik Gudheim Haraldstad 2000 Sarpsborg IL 49,07 700
G18/19 Sondre Alexander Høyland 1998 Tyrving IL 61,30 800
J13 Sanne Isberg Kapstad 2004 Moss IL 23,60 400
KS Emilie Ingerø 1995 Halden IL 47,07 600
MS Christer Stenersrød 1991 Halden IL 60,01 800
SLEGGE
KLASSE FOR - OG ETTERNAVN FØDT KLUBB RESULTAT VEKT
J13 Synne Pedersen 2004 Fredrikstad IF 26,56 2,00 PB
J13 Astrid Roknes 2004 Fredrikstad IF 26,14 2,00 PB
KS Silje Stenersrød 1994 Halden IL 48,35 4,00
KS Marit Jørgenrud 1995 Spydeberg IL 39,64 4,00
MV50-59 Bjørn Arild Sande 1961 Aremark IF 30,37 7,26
DISKOS
KLASSE FOR - OG ETTERNAVN FØDT KLUBB RESULTAT VEKT
G16 Håkon Fjellestad 2000 Fjellhug/Vereide 36,10 1,50
G18/19 Mikael Andelic 1998 Sarpsborg IL 48,23 1,75 PB
J13 Synne Pedersen 2004 Fredrikstad IF 20,87 0,60
KS Else Lundestad Bakkelid 1976 Gloppen 45,90 1,00
KS Ida Nesse 1992 Tyrving IF 25,15 1,00
MV50-59 Bjørn Arild Sande 1961 Aremark IF 30,12 1,50
MV65-69 Kjell Adamski 1950 Sarpsborg IL 46,09 1,00
VEKTKAST
KLASSE FOR - OG ETTERNAVN FØDT KLUBB RESULTAT VEKT
MV5559 Bjørn Arild Sande 1961 Aremark IF 11,46 11,34


RESULTATER FRA KRETSSTEVNE PÅ HALDEN STADION 21. JUNI

Postet av Halden IL den 22. Jun 2016

Her kommer resultatene fra gårsdagens kretsstevne på stadion.

Vi gratulerer Emilie Ingerø HIL med ny kretsrekord i spyd med 48,94 m.

2016-06-21 Kretsstevne - resultater.xlsx



Resultater fra Salmingkarusellen 4, 2016

Postet av Halden IL den 18. Jun 2016

60 m
DISTANSE:
HEAT: 1 JENTER 8 ÅR Vind: -1,3
BANE ST.NR. KLASSE FOR - OG ETTERNAVN KLUBB TID
1 6 J08 Hanna Fosserud Borg, FIL 11,74
2 7 J08 Nathalie Larsen Borg, FIL 14,52
3 78 J08 Kathrine Bråten Spydeberg IL 13,24
4 79 J08 Mia Kristine Waglen Sørensen Spydeberg IL 12,07
5 93 J08 svanevik Fredrikstad IF 11,93
6 87 J08 Elise Ohlgren Halden IL 12,94
HEAT: 2 JENTER 9 ÅR Vind: 0,0
BANE ST.NR. KLASSE FOR - OG ETTERNAVN KLUBB TID
1 45 J09 Thea Kvalheim Halden IL 11,41
2 46 J09 Mia Tofte-Sørensen Halden IL
3 54 J09 Marie Unnerud Moen Moss IL 10,45
4 70 J09 Frida Bjercke-Bjørnstad Sarpsborg IL 11,21
5
6
HEAT: 3 JENTER 9 ÅR Vind: 2,9
BANE ST.NR. KLASSE FOR - OG ETTERNAVN KLUBB TID
1 71 J09 Emma Sofie Klausen Sarpsborg IL 10,50
2 75 J09 Sahra Desirè Jørgensen Vansjø/Svinndal IL 11,54
3 76 J09 Elin Jeanette Lauritsen Vansjø/Svinndal IL 11,72
4 82 J09 Emilie Bråten Spydeberg IL 10,83
5 86 J09 Frida Trytland Moss IL 12,08
6 90 J09 Oda Marie A. Guldahl Halden IL 11,72
HEAT: 1 GUTTER 8 OG 9 ÅR Vind: -0,4
BANE STARTNR KLASSE FOR - OG ETTERNAVN KLUBB TID
1 1 G08 Ole Martin Stidahl Steen Borg, FIL
2 2 G08 Sander Stidahl Steen Borg, FIL 13,41
3
4
5 83 G08 Vebjørn Fjukstad Lønberg Spydeberg IL 12,84
6 89 G08 Kristoffer Ansteensen Kottum Sarpsborg IL 11,97
HEAT: 1 GUTTER 9ÅR Vind: 2,2
BANE STARTNR KLASSE FOR - OG ETTERNAVN KLUBB TID
1 3 G09 William René Dammann Borg, FIL 11,99
2 15 G09 Jacob Aidan Smith Fredrikstad IF 11,96
3 16 G09 Adrian Tørnqvist Fredrikstad IF 10,52
4 50 G09 Marcus Stålby Moss IL 9,84
5 51 G09 Melvin Tollefsen Moss IL 11,32
6 92 G09 Henrik Stoknes Moss IL 12,43
HEAT: 2 GUTTER 9 ÅR Vind: 1,0
BANE STARTNR KLASSE FOR - OG ETTERNAVN KLUBB TID
1
2 81 G09 Martinius Aalholm Spydeberg IL 12,36
3 61 G09 Fredrik Bjercke-Johansen Sarpsborg IL 9,75
4 62 G09 Henrik Wennersberg Schrøder Sarpsborg IL 9,99
5 63 G09 Noah Schrøder Sarpsborg IL 11,09
6 64 G09 Martinius Midtgaard Sigvartsen Sarpsborg IL 10,96
HEAT: 1 JENTER 10 ÅR Vind: 0,2
BANE STARTNR KLASSE FOR - OG ETTERNAVN KLUBB TID
1 8 J10 Signe Frogner Borg, FIL 10,61
2 9 J10 Henna Gripenberg Borg, FIL 11,68
3 10 J10 Emilie Kristin Lassen Borg, FIL 12,39
4 47 J10 Synnøve H Gilstedt Halden IL 10,56
5 48 J10 Martine Henriksen Lervik Halden IL 10,49
6
HEAT: 2 JENTER 10 ÅR Vind:
BANE STARTNR KLASSE FOR - OG ETTERNAVN KLUBB TID
1 32 J10 Dina Rosenvinge Aasen Fredrikstad IF 9,74
2 60 J10 Quinty Kuiper Ren-Eng, FIK 12,47
3 72 J10 Sanne Folkestad Sarpsborg IL 11,38
4 73 J10 Emilie Messel Sarpsborg IL 12,87
5 74 J10 Sunniva Winther Rugtvedt Sarpsborg IL 10,58
HEAT: 1 JENTER 11 ÅR Vind: 0,1
BANE STARTNR KLASSE FOR - OG ETTERNAVN KLUBB TID
1 11 J11 Alva Hansen Borg, FIL DNS
2 12 J11 Sarah Elise Myhren Ryen Borg, FIL 11,11
3 33 J11 Jamila Isman Fredrikstad IF 9,83
4 49 J11 Helle Kvalheim Halden IL 11,22
5 55 J11 Emilie Erlandsen Moss IL DNS
6
HEAT: 2 JENTER 12 ÅR Vind: 0,1
BANE STARTNR KLASSE FOR - OG ETTERNAVN KLUBB TID
1 34 J12 Synne Pedersen Fredrikstad IF 10,45
2 35 J12 Astrid Reknes Fredrikstad IF 10,38
3 56 J12 Mina Kristiansen Moss IL 9,78
HEAT: 1 GUTTER 10 ÅR Vind: 3,1
BANE STARTNR KLASSE FOR - OG ETTERNAVN KLUBB TID
1 19 G10 Vincent Richard Johansen Fredrikstad IF 10,10
2 65 G10 Sigve Bjercke-Bjørnstad Sarpsborg IL DNS
3 18 G10 Robin Agard Fredrikstad IF 11,95
4 4 G10 Andreas Stokstad Olesen Borg, FIL 11,27
5
6
HEAT: 2 GUTTER 10 ÅR Vind: 1,0
BANE STARTNR KLASSE FOR - OG ETTERNAVN KLUBB TID
1 20 G10 Audun Nordby Fredrikstad IF 11,13
2 5 G10 Marius Sæthre Borg, FIL 11,18
3 22 G10 Christopher Svanevik Fredrikstad IF DNS
4
5
6
HEAT: 3 GUTTER 10 ÅR Vind: 0,8
BANE STARTNR KLASSE FOR - OG ETTERNAVN KLUBB TID
1 66 G10 Ole Henry Bjørnstad Bjor Sarpsborg IL 10,37
2 57 G10 Stein Steinaa Ren-Eng, FIK 11,21
3 21 G10 Wiliam Sire Fredrikstad IF 10,44
4 52 G10 Jens Røine Moss IL 12,21
5 67 G10 Nikolai Farbrot Sarpsborg IL 10,90
HEAT: 1 GUTTER 11 ÅR Vind: 1,0
BANE STARTNR KLASSE FOR - OG ETTERNAVN KLUBB TID
1 23 G11 Leo Aleksander Hågensen Fredrikstad IF 10,28
2 37 G11 Aksel Olav Eriksen Halden IL 9,96
3 68 G11 Håkon Prangerød Sarpsborg IL 10,01
4 85 G11 Oscar André Rosenvinge Fredrikstad IF 10,34
5
6
HEAT: 2 GUTTER 11 ÅR Vind: 0,1
BANE STARTNR KLASSE FOR - OG ETTERNAVN KLUBB TID
1 84 G11 Sebastian Eriksen Aaleskjær Fredrikstad IF DNS
2 58 G11 Lion Wijman Ren-Eng, FIK 9,79
3 38 G11 Erlend Grønlund Moen Halden IL 9,78
4 39 G11 Sebastian Nøstvik Halden IL 10,08
HEAT: 1 GUTTER 12 ÅR Vind: 0,7
BANE STARTNR KLASSE FOR - OG ETTERNAVN KLUBB TID
1 53 G12 Oliver Tollefsen Moss IL 8,92
2 28 G12 Simon Sundby Hansen Fredrikstad IF 10,42
3 27 G12 Stein Erlend Glosli Fredrikstad IF 10,06
4 91 G11 Kasper Foyer Moss IL 12,13
5 42 G12 Tobias Johansen Halden IL 9,51
6 36 G12 Stian Laupsa- Schjærva Halden IL 10,21
HEAT: 2 GUTTER 12 ÅR Vind: 2,2
BANE STARTNR KLASSE FOR - OG ETTERNAVN KLUBB TID
1 24 G12 Abdifatah Hassan Adan Fredrikstad IF 11,27
2 25 G12 Benjamin Hadlen Amundsen Fredrikstad IF 10,93
3 41 G12 Benjamin Husvik Halden IL 9,47
4 69 G12 Daniel Nan Arnesen Sarpsborg IL 9,05
5 29 G12 Felix Jensen Fredrikstad IF 9,57
6 40 G12 Jens Herman Borge Jansen Halden IL 10,38
HEAT: 3 GUTTER 12 ÅR Vind: 1,0
BANE STARTNR KLASSE FOR - OG ETTERNAVN KLUBB TID
1 43 G12 Jonas Olaussen Halden IL 10,17
2 30 G12 Julian Elias Simensen Fredrikstad IF 10,82
3 26 G12 Linus Johansson Fjeld Fredrikstad IF 10,84
4 59 G12 Milan Spijker Ren-Eng, FIK 9,22
5 44 G12 Niklas Sandstrøm Halden IL 9,50
6 31 G12 Nikolai Wergeland Fredrikstad IF 12,05
600 m GUTTER 10 ÅR
ST.NR KLASSE FOR- OG ETTERNAVN KLUBB TID
4 G10 Andreas Stokstad Olesen Borg, FIL 2.46,11
18 G10 Robin Agard Fredrikstad IF 3.06,49
19 G10 Vincent Richard Johansen Fredrikstad IF 2.46,09
20 G10 Audun Nordby Fredrikstad IF 2.65,13
21 G10 Wiliam Sire Fredrikstad IF 2.29,68
22 G10 Christopher Svanevik Fredrikstad IF
36 G10 Stian Laupsa- Schjærva Halden IL
52 G10 Jens Røine Moss IL 2,31,78
57 G10 Stein Steinaa Ren-Eng, FIK 2.31,11
65 G10 Sigve Bjercke-Bjørnstad Sarpsborg IL
66 G10 Ole Henry Bjørnstad Bjor Sarpsborg IL 2.09,50
67 G10 Nikolai Farbrot Sarpsborg IL
5 G10 Marius Sæthre Borg, FIL 2.39,23
600 m GUTTER 11 ÅR
ST.NR KLASSE FOR- OG ETTERNAVN KLUBB TID
23 G11 Leo Aleksander Hågensen Fredrikstad IF
37 G11 Aksel Olav Eriksen Halden IL
38 G11 Erlend Grønlund Moen Halden IL
39 G11 Sebastian Nøstvik Halden IL 2.25,36
58 G11 Lion Wijman Ren-Eng, FIK 1.54,16
68 G11 Håkon Prangerød Sarpsborg IL 2.16,16
84 G11 Sebastian Eriksen Aaleskjær Fredrikstad IF
85 G11 Oscar André Rosenvinge Fredrikstad IF
88 G11 Marius B. Haugen Halden IL
50 Markus 2.30,32
92 Henrik Stoknes 2.46,62
600 M GUTTER 12 ÅR
ST.NR KLASSE FOR- OG ETTERNAVN KLUBB TID
41 G12 Benjamin Husvik Halden IL 1.59,21
29 G12 Felix Jensen Fredrikstad IF 2.10,75
43 G12 Jonas Olaussen Halden IL 2.08,35
36 G12 Stian Laupsa- Schjærva Halden IL 2.22,64
59 G12 Milan Spijker Ren-Eng, FIK 1.44,10
600 M JENTER 10 ÅR
ST.NR KLASSE FOR- OG ETTERNAVN KLUBB TID
8 J10 Signe Frogner Borg, FIL 2.50,06
9 J10 Henna Gripenberg Borg, FIL 2.38,12
10 J10 Emilie Kristin Lassen Borg, FIL
32 J10 Dina Rosenvinge Aasen Fredrikstad IF
47 J10 Synnøve H Gilstedt Halden IL 2.38,79
48 J10 Martine Henriksen Lervik Halden IL 2.31,11
60 J10 Quinty Kuiper Ren-Eng, FIK 2.39,27
72 J10 Sanne Folkestad Sarpsborg IL 2.40,21
73 J10 Emilie Messel Sarpsborg IL 2.57,07
74 J10 Sunniva Winther Rugtvedt Sarpsborg IL
54 J10 Marie Unnerud Moen (J9) Moss IL 2.43,89
600 M JENTER 11 OG 12 ÅR
ST.NR KLASSE FOR- OG ETTERNAVN KLUBB TID
11 J11 Alva Hansen Borg, FIL
12 J11 Sarah Elise Myhren Ryen Borg, FIL 2.57,76
33 J11 Jamila Isman Fredrikstad IF
49 J11 Helle Kvalheim Halden IL 2.23,82
55 J11 Emilie Erlandsen Moss IL
34 J12 Synne Pedersen Fredrikstad IF
35 J12 Astrid Reknes Fredrikstad IF 2.00,15
56 J12 Mina Kristiansen Moss IL
LENGDE JENTER 8 ÅR
STARTNR KLASSE FOR - OG ETTERNAVN KLUBB RESULTAT
6 J08 Hanna Fosserud Borg, FIL 2,80
7 J08 Nathalie Larsen Borg, FIL 1,60
78 J08 Kathrine Bråten Spydeberg IL 2,25
79 J08 Mia Kristine Waglen Sørensen Spydeberg IL 2,38
80 J08 Linea Eugenie Almvik Spydeberg IL
87 J08 Elise Ohlgren Halden IL 2,18
93 J08 Sara Svanevik Fredrikstad IF 2,23
LENGDE JENTER 9 ÅR
STARTNR KLASSE FOR - OG ETTERNAVN KLUBB RESULTAT
45 J09 Thea Kvalheim Halden IL
46 J09 Mia Tofte-Sørensen Halden IL 2,62
54 J09 Marie Unnerud Moen Moss IL 3,46
70 J09 Frida Bjercke-Bjørnstad Sarpsborg IL 2,98
71 J09 Emma Sofie Klausen Sarpsborg IL 3,45
75 J09 Sahra Desirè Jørgensen Vansjø/Svinndal IL 2,97
76 J09 Elin Jeanette Lauritsen Vansjø/Svinndal IL 2,20
82 J09 Emilie Bråten Spydeberg IL 2,84
86 J09 Frida Trytland Moss IL 2,56
90 J09 Oda Marie A. Guldahl Halden IL 2,62
LENGDE JENTER 10 ÅR
STARTNR KLASSE FOR - OG ETTERNAVN KLUBB RESULTAT
9 J10 Henna Gripenberg Borg, FIL 2,58
10 J10 Emilie Kristin Lassen Borg, FIL 3,10
32 J10 Dina Rosenvinge Aasen Fredrikstad IF 3,48
47 J10 Synnøve H Gilstedt Halden IL 3,25
48 J10 Martine Henriksen Lervik Halden IL 3,05
60 J10 Quinty Kuiper Ren-Eng, FIK 1,98
72 J10 Sanne Folkestad Sarpsborg IL 2,60
73 J10 Emilie Messel Sarpsborg IL 2,14
74 J10 Sunniva Winther Rugtvedt Sarpsborg IL 3,05
8 J10 Signe Frogner Borg, FIL 2,95
LENGDE GUTTER 8 ÅR
STARTNR KLASSE FOR - OG ETTERNAVN KLUBB RESULTAT
1 G08 Ole Martin Stidahl Steen Borg, FIL
2 G08 Sander Stidahl Steen Borg, FIL 1,65
83 G08 Vebjørn Fjukstad Lønberg Spydeberg IL 2,14
89 G08 Kristoffer Ansteensen Kottum Sarpsborg IL 2,04
LENGDE GUTTER 9 ÅR
STARTNR KLASSE FOR - OG ETTERNAVN KLUBB RESULTAT
3 G09 William René Dammann Borg, FIL 2,80
13 G09 Amadeus Lykke Bellmann Fredrikstad IF
14 G09 Christian Skahjem Fredrikstad IF
15 G09 Jacob Aidan Smith Fredrikstad IF 2,29
16 G09 Adrian Tørnqvist Fredrikstad IF 3,10
17 G09 Jesper Werner-Andersen Fredrikstad IF
50 G09 Marcus Stålby Moss IL 3,43
51 G09 Melvin Tollefsen Moss IL 2,99
61 G09 Fredrik Bjercke-Johansen Sarpsborg IL 3,45
62 G09 Henrik Wennersberg Schrøder Sarpsborg IL 3,75
63 G09 Noah Schrøder Sarpsborg IL 2,50
64 G09 Martinius Midtgaard Sigvartsen Sarpsborg IL 3,06
81 G09 Martinius Aalholm Spydeberg IL 2,30
92 G09 Henrik Stokkenes Moss IL 2,20
LENGDE GUTTER 10 ÅR
STARTNR KLASSE FOR - OG ETTERNAVN KLUBB RESULTAT
4 G10 Andreas Stokstad Olesen Borg, FIL 3,20
5 G10 Marius Sæthre Borg, FIL 3,22
18 G10 Robin Agard Fredrikstad IF 2,78
19 G10 Vincent Richard Johansen Fredrikstad IF 3,17
20 G10 Audun Nordby Fredrikstad IF 2,85
21 G10 Wiliam Sire Fredrikstad IF 3,20
22 G10 Christopher Svanevik Fredrikstad IF
52 G10 Jens Røine Moss IL 2,66
57 G10 Stein Steinaa Ren-Eng, FIK 2,81
65 G10 Sigve Bjercke-Bjørnstad Sarpsborg IL
66 G10 Ole Henry Bjørnstad Bjor Sarpsborg IL 3,78
67 G10 Nikolai Farbrot Sarpsborg IL 2,95
HØYDE JENTER 11 ÅR
ST.NR KLASSE FOR - OG ETTERNAVN KLUBB RESULTAT
11 J11 Alva Hansen Borg, FIL
12 J11 Sarah Elise Myhren Ryen Borg, FIL 1,05
33 J11 Jamila Isman Fredrikstad IF 1,15
49 J11 Helle Kvalheim Halden IL 1,05
55 J11 Emilie Erlandsen Moss IL
HØYDE JENTER 12 ÅR
ST.NR KLASSE FOR - OG ETTERNAVN KLUBB RESULTAT
34 J12 Synne Pedersen Fredrikstad IF 0,90
35 J12 Astrid Reknes Fredrikstad IF 1,15
56 J12 Mina Kristiansen Moss IL 1,10
HØYDE GUTTER 11 ÅR
ST.NR KLASSE FOR - OG ETTERNAVN KLUBB RESULTAT
23 G11 Leo Aleksander Hågensen Fredrikstad IF 1,15
37 G11 Aksel Olav Eriksen Halden IL 1,15
38 G11 Erlend Grønlund Moen Halden IL 1,10
39 G11 Sebastian Nøstvik Halden IL 1,05
58 G11 Lion Wijman Ren-Eng, FIK 1,15
68 G11 Håkon Prangerød Sarpsborg IL 1,25
84 G11 Sebastian Eriksen Aaleskjær Fredrikstad IF 1,15
85 G11 Oscar André Rosenvinge Fredrikstad IF 1,00
88 G11 Marius B. Haugen Halden IL 1,00
HØYDE GUTTER 12 ÅR
ST.NR KLASSE FOR - OG ETTERNAVN KLUBB RESULTAT
24 G12 Abdifatah Hassan Adan Fredrikstad IF 0,95
25 G12 Benjamin Hadlen Amundsen Fredrikstad IF 1,10
26 G12 Linus Johansson Fjeld Fredrikstad IF 1,10
27 G12 Stein Erlend Glosli Fredrikstad IF 1,10
28 G12 Simon Sundby Hansen Fredrikstad IF 0,95
29 G12 Felix Jensen Fredrikstad IF 1,20
30 G12 Julian Elias Simensen Fredrikstad IF 1,10
31 G12 Nikolai Wergeland Fredrikstad IF 1,20
40 G12 Jens Herman Borge Jansen Halden IL 1,10
41 G12 Benjamin Husvik Halden IL 1,00
42 G12 Tobias Johansen Halden IL 1,10
43 G12 Jonas Olaussen Halden IL 1,20
44 G12 Niklas Sandstrøm Halden IL 1,20
53 G12 Oliver Tollefsen Moss IL 1,15
59 G12 Milan Spijker Ren-Eng, FIK 1,10
69 G12 Daniel Nan Arnesen Sarpsborg IL 1,20
77 G12 Stian Ersvik Tveter Varteig IL DNS
36 G12 Stian Laupsa- Schjærva Halden IL 1,15
91 G12 Kasper Foyer Moss IL DNS
KULE JENTER 10 ÅR
ST.NR. KL. FOR - OG ETTERNAVN KLUBB VEKT RES
8 J10 Signe Frogner Borg, FIL 2 4,41
9 J10 Henna Gripenberg Borg, FIL 2 3,56
10 J10 Emilie Kristin Lassen Borg, FIL 2 3,72
32 J10 Dina Rosenvinge Aasen Fredrikstad IF 2 5,97
47 J10 Synnøve H Gilstedt Halden IL 2 5,57
48 J10 Martine Henriksen Lervik Halden IL 2 4,49
60 J10 Quinty Kuiper Ren-Eng, FIK 2 3,35
72 J10 Sanne Folkestad Sarpsborg IL 2 4,20
73 J10 Emilie Messel Sarpsborg IL 2 3,94
74 J10 Sunniva Winther Rugtvedt Sarpsborg IL 2 5,36
KULE JENTER 11 ÅR
ST.NR. KL. FOR - OG ETTERNAVN KLUBB VEKT RES
11 J11 Alva Hansen Borg, FIL 2
12 J11 Sarah Elise Myhren Ryen Borg, FIL 2 4,69
33 J11 Jamila Isman Fredrikstad IF 2 6,58
49 J11 Helle Kvalheim Halden IL 2 5,87
55 J11 Emilie Erlandsen Moss IL 2
74 J11 Sunniva Winther Rugtvedt Sarpsborg IL 2
KULE JENTER 12 ÅR
ST.NR. KL. FOR - OG ETTERNAVN KLUBB VEKT RES
34 J12 Synne Pedersen Fredrikstad IF 2 8,09
35 J12 Astrid Reknes Fredrikstad IF 2 7,59
56 J12 Mina Kristiansen Moss IL 2 5,99
KULE GUTTER 10 ÅR
ST.NR. KL. FOR - OG ETTERNAVN KLUBB VEKT RES
4 G10 Andreas Stokstad Olesen Borg, FIL 2 4,52
5 G10 Marius Sæthre Borg, FIL 2 3,89
18 G10 Robin Agard Fredrikstad IF 2 6,37
19 G10 Vincent Richard Johansen Fredrikstad IF 2 5,84
20 G10 Audun Nordby Fredrikstad IF 2 4,73
21 G10 Wiliam Sire Fredrikstad IF 2 5,03
22 G10 Christopher Svanevik Fredrikstad IF 2
52 G10 Jens Røine Moss IL 2 3,90
57 G10 Stein Steinaa Ren-Eng, FIK 2 4,75
65 G10 Sigve Bjercke-Bjørnstad Sarpsborg IL 2
66 G10 Ole Henry Bjørnstad Bjor Sarpsborg IL 2 4,46
67 G10 Nikolai Farbrot Sarpsborg IL 2 6,06
KULE GUTTER 11 ÅR
ST.NR. KL. FOR - OG ETTERNAVN KLUBB VEKT RES
23 G11 Leo Aleksander Hågensen Fredrikstad IF 2 7,68
37 G11 Aksel Olav Eriksen Halden IL 2 6,90
38 G11 Erlend Grønlund Moen Halden IL 2 6,48
39 G11 Sebastian Nøstvik Halden IL 2 5,10
58 G11 Lion Wijman Ren-Eng, FIK 2 6,67
68 G11 Håkon Prangerød Sarpsborg IL 2
84 G11 Sebastian Eriksen Aaleskjær Fredrikstad IF 2 5,65
85 G11 Oscar André Rosenvinge Fredrikstad IF 2 6,30
88 G11 Marius B. Haugen Halden IL 2 4,70
KULE GUTTER 12 ÅR
ST.NR. KL. FOR - OG ETTERNAVN KLUBB VEKT RES
24 G12 Abdifatah Hassan Adan Fredrikstad IF 3 4,86
25 G12 Benjamin Hadlen Amundsen Fredrikstad IF 3 4,89
26 G12 Linus Johansson Fjeld Fredrikstad IF 3 4,33
27 G12 Stein Erlend Glosli Fredrikstad IF 3 6,29
28 G12 Simon Sundby Hansen Fredrikstad IF 3 4,41
29 G12 Felix Jensen Fredrikstad IF 3 4,92
30 G12 Julian Elias Simensen Fredrikstad IF 3 4,58
31 G12 Nikolai Wergeland Fredrikstad IF 3 4,89
40 G12 Jens Herman Borge Jansen Halden IL 3 4,32
41 G12 Benjamin Husvik Halden IL 3 5,74
42 G12 Tobias Johansen Halden IL 3 5,82
43 G12 Jonas Olaussen Halden IL 3 5,11
44 G12 Niklas Sandstrøm Halden IL 3 5,86
53 G12 Oliver Tollefsen Moss IL 3 6,85
59 G12 Milan Spijker Ren-Eng, FIK 3 5,74
69 G12 Daniel Nan Arnesen Sarpsborg IL 3 8,74
77 G12 Stian Ersvik Tveter Varteig IL 3
36 G12 Stian Laupsa Schærva Halden IL 3 5,90
91 G12 Kasper Foyer Moss IL 3 3,76
LITEN BALL JENTER 8 ÅR
ST.NR. KLASSE FOR - OG ETTERNAVN KLUBB RESULTAT
6 J08 Hanna Fosserud Borg, FIL 11,68
7 J08 Nathalie Larsen Borg, FIL 8,11
78 J08 Kathrine Bråten Spydeberg IL 8,27
79 J08 Mia Kristine Waglen Sørensen Spydeberg IL 15,46
80 J08 Linea Eugenie Almvik Spydeberg IL
87 J08 Elise Ohlgren Halden IL 10,38
95 J08 Sara Svanevik Fredrikstad IF 10,00
LITEN BALL JENTER 9 ÅR
ST.NR. KLASSE FOR - OG ETTERNAVN KLUBB RESULTAT
45 J09 Thea Kvalheim Halden IL
46 J09 Mia Tofte-Sørensen Halden IL 9,78
54 J09 Marie Unnerud Moen Moss IL 18,46
70 J09 Frida Bjercke-Bjørnstad Sarpsborg IL 26,44
71 J09 Emma Sofie Klausen Sarpsborg IL 29,14
75 J09 Sahra Desirè Jørgensen Vansjø/Svinndal IL 11,64
76 J09 Elin Jeanette Lauritsen Vansjø/Svinndal IL 15,23
82 J09 Emilie Bråten Spydeberg IL 18,31
86 J09 Frida Trytland Moss IL 9,50
90 J09 Oda Marie A. Guldahl Halden IL 10,62
LITEN BALL GUTTER 8 ÅR
ST.NR. KLASSE FOR - OG ETTERNAVN KLUBB RESULTAT
1 G08 Ole Martin Stidahl Steen Borg, FIL
2 G08 Sander Stidahl Steen Borg, FIL 10,42
83 G08 Vebjørn Fjukstad Lønberg Spydeberg IL 17,10
89 G08 Kristoffer Ansteensen Kottum Sarpsborg IL 14,33
LITEN BALL GUTTER 9 ÅR
ST.NR. KLASSE FOR - OG ETTERNAVN KLUBB RESULTAT
3 G09 William René Dammann Borg, FIL 11,62
13 G09 Amadeus Lykke Bellmann Fredrikstad IF
14 G09 Christian Skahjem Fredrikstad IF
15 G09 Jacob Aidan Smith Fredrikstad IF 15,63
16 G09 Adrian Tørnqvist Fredrikstad IF 12,28
17 G09 Jesper Werner-Andersen Fredrikstad IF
50 G09 Marcus Stålby Moss IL 29,15
51 G09 Melvin Tollefsen Moss IL 22,96
61 G09 Fredrik Bjercke-Johansen Sarpsborg IL 25,15
62 G09 Henrik Wennersberg Schrøder Sarpsborg IL 25,83
63 G09 Noah Schrøder Sarpsborg IL 13,71
64 G09 Martinius Midtgaard Sigvartsen Sarpsborg IL 28,28
81 G09 Martinius Aalholm Spydeberg IL 22,41
92 G09 Henrik Stokkenes Moss IL 14,72


Levert av IdrettenOnline